Android Root olmadan Çoklu Rastgele Zil Sesleri Nasıl Ayarlanır


Android cihazınızda Çoklu Rastgele Zil ayarlamak için bir yol mu arıyorsunuz? Cihazınızı Köklendirmediniz mi? Bu Kılavuzda, size android cihazınızda köklenme olmaksızın birden fazla zil sesini nasıl ayarlayacağınızı anlatacağım. Bu Blogda, Android Cihazınızda kullanabileceğiniz pek çok Android Related Tricks'i yayınladım ve bugün Android'de Rasgele Zil Ayarlarını yapmanın bu basit hilesini paylaşıyoruz.Android Device bu günlerde en iyi İşletim sistemlerinden biri. gelişme. Play Store'da milyonlarca uygulama var ve uygulama sayısı gün geçtikçe artıyor.
Android Cihazında, Dahili Birçok özellik var. Ama bir anda birden fazla zil sesi ayarlama Android Cihazlar dahili olarak gelmez. Bu amaçla üçüncü taraf uygulamaları kullanmanız gerekir. Bu yüzden, bazı Android Uygulamalarını, cihazınız olmadan birden fazla Rastgele Zil sesini ayarlamak için Play Store'dan denedim. Ve bu amaçla kullanımı kolay ve basit bir uygulama bulduk. Bu uygulamada sınırsız sayıda Rastgele zil sesini ücretsiz olarak ayarlayabilirsiniz. Bu uygulama hakkında en iyi şey bu uygulama tamamen ücretsizdir ve gerçekten cihazınızda keyfini çıkarabilirsiniz.

Android'de Kök Olmadan Çoklu Zil Ayarlama

  • Cihazınızda Uygulamanın Üzerinde İndirildikten Sonra, Basitçe Aç ve Kurulum işlemini tamamla.
  • İlk Sekmede, oradaki Zil Sesleri seçeneğini göreceksiniz, Herhangi Bir Zil Sesi üzerine Sadece Tıkla ve önizleme olarak oynatılmaya başlayacak, ardından üzerine yazacaktır.
  • Zil sesiniz olarak ayarlamak istediğiniz zil seslerini işaretleyin ve bitirdiniz.
  • Artık birisinden herhangi bir çağrı geldiğinde Rastgele zil sesini her zaman duyacaksınız.
Bu, Android'de Çoklu Zil sesini ayarlamak için en iyi uygulamalardan biriydi. Bu amaçla birçok başka uygulama mevcut, ancak bu uygulama bu amaç için en iyilerden biri. Ayrıca bu basit uygulama ile birden fazla SMS Ton, Çoklu Rastgele Bildirim Tonu ayarlayabilirsiniz.
Share:

Popular Posts

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

En Çok Okunan Yayınlar

Blog Arşivi

Recent Posts