Bağlantı Linklerini Kısalt Para Kazan!

Çevrimiçi para kazanma şu an devam eden yeni trend.
İnsanların çoğu kolay bir iş olduğunu düşünür, ancak pek çok sabır, beceri, bilgi, bağlılık ve sıkı çalışma gerektirmez. Eğer bir sahibi varsa blog , iyi bir koşu blog olup olmadığını Bu yazı sizin için tek şey.
Çevrimiçi para kazanmaya geldiğinde, akla ilk gelen şey iyi reklam ağıdır . Blogging yaparken birçok reklam ağını inceleyecek ve en popüler olanı Google Adsense olacaktır .
Ancak, blogumuzda gezinirken okuyucumuzu rahatsız etmeyen, kararlı bir şeye ihtiyacımız var.
Bu gönderi, sadece bağlantılarınızı kısaltarak ve ödeme yaparak blogunuzda para kazanmanın kolay bir yoludur. Aracın adı Shorte.st'dir.
Blogunuz yoksa hala endişelenmenize gerek yok çünkü bağlantıları kısaltarak ve Facebook, Twitter, WhatsApp gibi sosyal medya platformlarıyla paylaşarak kazanabilirsiniz.


Öncelikle bir sosyal medya hayran tabanı oluşturmalı ve daha sonra sosyal medya ağındaki kısaltılmış bağlantıları paylaşmalısınız. Shorte kontrol panelinizden istatistikleri, kazanç ve yönlendirme ayrıntılarını takip edebilirsiniz.

Shorte nedir?

Shorte.st, reklam ağına bağlı bir Avrupa temelli bağlantı kısaltma aracıdır, böylece bir bağlantıyı kısaltırken ve birisini tıklattığımızda ödeme alırız.
Diğer bağlantı kısaltma siteleri aksine, Shorte.st iyi para kazanmak için en iyi ve kolay yoludur. Araç, anlaşılması kolay bir ara yüze sahiptir ve ödeme işleme teknolojisi de aynı zamanda markadır.
En iyi URL kısaltıcı ağlarından biridir.

Shorte.st Özellikleri

1. Shorte.st bağlantı kısaltma hizmeti temel olarak, izleyicinin orijinal bağlantıya 5 saniye içinde yeniden yönlendirebileceği reklamları gösteren benzersiz bir stil sağlar.
  • Böylece, bu basit aracı online olarak paylaşmak istediğiniz linkleri kısaltmak ve iyi bir nakit para kazanmak için kullanabilirsiniz.
2. Tavsiyelerde% 20 komisyon - ömür boyu - arkadaşlarınıza başvurabilir ve komisyonun% 20'sini kazanabilirsiniz.
3. Görüşler, tıklamalar ve ödeme bildirimleri her gün güncellenir, bu nedenle sonuçlarınızı görmek için beklemek zorunda kalmazsınız ve hızlı bir şekilde gelişmenizi sağlar.

Shorte.st ile nasıl kayıt olunur -

1. Bu bağlantıyı ziyaret edin , sağ üst taraftaki “Katıl” sekmesine tıklayın.
Herhangi bir bağlantıyı kısaltın ve ödeme alın
2. Doldurmanız gereken 3 alanlı bir form göreceksiniz - E-posta adresi, E-postayı ve Şifreyi Onayla.
Herhangi bir bağlantıyı kısaltın ve ödeme alın
3. “Kayıt” düğmesine tıklayın.
4. Bu, Shorte'a başarıyla kaydoldunuz. Kayıt için yukarıda belirtilen linki kullanın.
Şimdi, herhangi bir bağlantıyı kısaltmak ve Shorte kullanarak ödeme almanız için takip etmeniz gereken adımlara gidelim.

Herhangi bir bağlantıyı kısaltma ve Shorte'da ödeme alma adımları -

1. Her şeyden önce, herhangi bir linki kopyalayın ve Ninja kafasından sonra bulunan kutuya yapıştırın ve sonra “Kısalt” butonuna tıklayın.
Herhangi bir bağlantıyı kısaltın ve ödeme alın
2. Bu düğmeye bastıktan sonra, bağlantıyı kısaltır.
Herhangi bir bağlantıyı kısaltın ve ödeme alın
3. Shorte Ödeme oranları için, Bu Bağlantıyı Ziyaret Edin .

Herhangi bir bağlantıyı kısaltın ve ödeme alın
En Yüksek Ödemeli Ülkeler

4. Shorte, kullanıcıya her ayın 10'unda para öder. Şu anda, 3 çekilme yöntemleri, PayPal , Payoneer ve Webmoney var .

Ödeme kanıtı -

Herhangi bir bağlantıyı kısaltın ve ödeme alın
Bu gönderiyi paylaşma amacı oldukça açık, blog'unuz veya web siteniz üzerinden nasıl para kazanabileceğiniz konusunda kısaca kısaca değindiğim veya blog'umun bağlantılarını kısalttığınız veya söyleyebileceğimi söyleyebilmeniz için bu mesajı paylaştım. farklı reklamlar.
Herhangi bir güçlük çekmeden para kazanmanın basit bir yolu.
Share:

Popular Posts

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

En Çok Okunan Yayınlar

Blog Arşivi

Recent Posts