Doğrudan Android PC Bildirimleri Nasıl Alınır?

Android cihazınızın bildirimini bırakıyorsunuz çünkü PC'nizde çalışıyorsunuz? Bugün PC'nizde Android'in tüm bildirimlerini almak için çok yararlı bir yöntemi paylaşacağım Evet mümkün. Sadece bu yayında tartıştığım yönetilebilir adımları takip etmelisiniz ve aynı cihazda aynı Google hesabıyla çalışırken her iki cihazda da Android tarayıcınızdaki tüm bildirimleri bilgisayarınıza aktarabileceksiniz .
Doğrudan Android PC Bildirimleri Nasıl Alınır?
Bu yöntem son derece basit ve basit ve hem Android hem de bilgisayar arasında kurulum için sadece 3-4 dakika gerektirir. Bundan sonra, PC'nizdekitüm Android Bildirimlerini almak için aşağıda tartışılan basit adımları izleyin .

PC'nizde Android Bildirimleri Almak İçin PC Ayarlama

Adım 1. PC'nizde Google Chrome tarayıcısını açın Chrome pazarından Desktop bildirimini arayın veya buraya tıklayın .
2. Adım. Şimdi Chrome mağazasının üst kısmında bulunan Chrome'a ​​Ekledüğmesini tıklayın. Uzantı indirmeye başlayacak ve son olarak Chrome’unuza eklenecektir .
Adım 3. Şimdi sağ üst köşedeki masaüstü bildirim işaretine tıklayın (mavi sohbet mesajı). Şimdi google hesabıyla giriş yapın ve giriş sayfasındaki e-posta kimliğinizi ve şifrenizi girin.
Bu kadar! şimdi Pc işiniz bitti ve tarayıcınıza bir uzantı eklediniz .
PC'nizde Android Bildirimleri Almak İçin Android'i Kurma
Adım 1. Android cihazınıza Google Play Store'dan uygulama Masaüstü bildirimini indirin ve yükleyin .Screenshot_3
Adım 2. Uygulamayı açın ve uygulamanız tarafından yönlendirilen Android'in masaüstü bildirimini etkinleştirin. Şimdi , PC'nize girdiğiniz aynı Google hesabıyla imzalayın .
Adım 3. Artık cep telefonunuz PC'nizle tamamen bağlantılı olacak ve oradaki tüm bildirimleri alabilirsiniz.
# 2 Pushbullet Kullanımı
Adım 1. Her şeyden önce, Android cihazınızda Pushbullet uygulamasınıindirmeniz gerekiyor .
2. Adım. Devam etmek için şimdi Google hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir.
3. Adım. Artık “Telefonunuzun bildirimlerini bilgisayarınızda görün” seçeneğini göreceksiniz, sadece “Etkinleştir” e dokunup gerekli tüm izinleri verin.
Adım 4. Artık Google Chrome yüklemeniz gerekir Pushbullet uzantısı Google Chrome
5. Adım. Artık Android cihazınızda kullandığınız aynı Google hesabıyla kaydolmanız ve tüm gerekli izinleri vermeniz gerekiyor.
Adım 6. Şimdi aşağıdaki ekranı bilgisayarınızda göreceksiniz.
Artık Android telefonunuzda arama, SMS veya başka bir uygulama bildirimi alacağınız zaman, bilgisayarınızda göreceksiniz.
# 3 Airdroid Kullanımı
İzin verilen uygulamalardan bilgisayarınıza telefon bildirimleri yansıtın. Masaüstü istemcilerinden gelen mobil mesajlara (WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram ve Kik) cevap verin (Sadece masaüstü bilgisayar istemcisi). Airdroid, Windows bilgisayarınızda android bildirimleri almak için en iyi uygulama.
Adım 1. Her şeyden önce, Android akıllı telefonunuzdaki Airdroid'i indirin ve yükleyin ve uygulamayı başlatın.
Adım 2. Şimdi Windows bilgisayarınıza Airdroid yazılımı indirip yüklemeniz gerekiyor. İndirmek için buraya tıklayın .
Adım 3. Şimdi Android uygulamasından AirDroid hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Adım 4. Şimdi AirDroid'in windows versiyonundan aynı hesapla oturum açın.
Adım 5. Bittiğinde, aşağıdaki gibi ekranı göreceksiniz. Burada windows bilgisayarındaki tüm bildirimleri, uyarıları, mesajları ve sistem bildirimlerini alabilirsiniz.
Bu kadar! Bitirdiniz. Bu, doğrudan Windows bilgisayarında android bildirimi almak için AirDroid'i nasıl kullanabileceğinizdir.
Yani yukarıdaki için bir yöntemdir PC'de Android Bildirimleri Alma Nasıl . Bu işlemle, Android'inizin tüm bildirimlerini tarayıcınızda veya cevapsız bir çağrı, mesaj veya herhangi bir uygulama bildiriminde bulabilirsiniz. Artık Android'inizin önemli herhangi bir bildirimini kaçırmak için endişenizi taşımadan bilgisayarınızı kolayca kullanabilirsiniz. Tüm bunları tarayıcınızın ekranından alacaksınız Bu havalı yayını paylaşmayı unutmayın. Yukarıdaki yöntemde tartışılan herhangi bir adımda herhangi bir sorunla karşılaşıyorsanız, aşağıda bir yorum bırakın.
Share:

Popular Posts

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

En Çok Okunan Yayınlar

Blog Arşivi

Recent Posts