En İyi Root Uygulamaları

En İyi Root Uygulamaları :Bu yazıda, Android için En İyi Root Uygulamaları'nı kapatacağım. Rooted Android Device.So'nun avantajlarından da haberdar olabilirsiniz, ayrıca telefonunuzu da kök saldınız mı? Doğru, ancak herhangi bir uygulama olmadan çok fazla kişiselleştirme yapamazsınız. Android Cihaz için Özel En İyi Kök Uygulamaları ve Android Cihazınızı Özelleştirin. Android için en iyi kök uygulamaları hakkında yazdım. Android telefonunuzu köklendirme, telefonunuzu optimum kullanım için özelleştirmenin ilk yoludur. Cihazınızı köklendirdikten sonra, yalnızca belirli uygulamaları kullanamazsınız, aynı zamanda bloatware'i kaldırabilir, pil ömrünü arttırabilir, Android uygulamanızı daha hızlı ve daha hızlı bir şekilde çalıştırabilir ve daha iyi performans elde etmek için dahili sistemleri daha da özelleştirebilirsiniz. Köklü olmayan bir telefondan almak için. Size, köklü Android cihazınızın sahip olması gereken en iyi kök uygulamaları sunacağım.
Cihazınızın kökünün bu günlerde eski günlerden çok daha az önemli olduğu doğrudur, ancak cihazınızı rootlamak için hala birçok nedeniniz var. Kökleştirilmemiş cihazların sahip olamayacağı işlevler ekler. Esasen kendi uygulama türü. Bunu zaten biliyordun. İşte Android için en iyi kök uygulamaları!

Rootlama Nedir?

Bir Android cihazının köklenmesi zor bir görevdi ve ayrıca köklendirme de üreticinin cihazının garantisini kaldırdı. Bu günlerde köklenme çok popüler olmasına rağmen, pek çok Android kullanıcısı akıllı telefonlarını ve tabletlerini nasıl kökten çıkaracağından tamamen habersiz. Android'in köklenme özelliği, cihazınızın işletim sistemini, genellikle işletim sistemi akımının daha yeni bir sürümüyle, örneğin Android Kitkat'tan Android Oreo'ya, tamamen kaldırmanıza ve değiştirmenize olanak tanır. Android'in köklenmesi, izin verilen işlemdir. Kontrol ve yetki elde etmek için Android mobil işletim sistemini çalıştıran akıllı telefonlar, tabletler ve diğer cihazların kullanıcıları. Sonuç olarak, birçok kullanıcı Android'lerinin köklenmesine korkuyor. Yeni Android köklendirme yazılımı sayesinde; herhangi bir kullanıcı cihazı kolayca ve hızlı bir şekilde kökleyebilir. Bir Android telefonu kökettiğinizde, Telefonun yöneticisi olarak hareket etmenizi sağlar. Ancak bugün, Android kullanıcıları cihazlarını dakikalar içinde

Android Cihazınızı Rootlamanın Faydaları:

 • Bolca Uygulama.
 • Hız / Pil ömrü Artırır.
 • Ücretsiz Wi-Fi Hotspot.
 • Daha İyi Yedekleme.
 • Son İşletim Sistemi (OS) Güncellemeleri.
 • Sonsuz Özellikler.
 • Performansı artırır.
 • Geri dönüşümlü.
 • Engellenen Erişim Özellikleri.
 • Özel ROM'ları yükleyin.
 • Sisteminizde tam kontrol.

En İyi 10 En İyi Root Uygulama 

Android için rootlu uygulamalar son birkaç yıldan bu yana gerçekten popüler olmuştu. Telefonunuzda Android  için En İyi Root Uygulamaları Listesini arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz. Aşağıdaki youAndroidid smartphone için en iyi android root uygulamaları  bulabilirsiniz:

1. GreenifyGreenify, Android'inizin pil ömrünü uzatmak için son derece kolay ve gerçekten etkili olduğu için girişimde birincil uygulama. Bu oldukça basit bir uygulama olduğunu ve onun temel işlevi bile normal.These arka plan uygulamaları onlar değiller bile değerli pil tüketimini çalıştırmak için FB ve WhatsApp gibi kalan uygulamaları uygulamalarınızı hazırda bekletme ve izin seçim var apps.You arka plan hazırda bekletme etmektir kullanımda! Bu nedenle bu uygulama, bir dizi Android kullanıcısı arasında çok yaygın olabilir.

2. TitanyumBackup

Titanyum Yedekleme, En İyi Kök Uygulamaları listemizde en önemlisidir. Android kullanıcısı olarak, telefonunuzun Yedeklenmesine ihtiyacınız var. Bu, telefonunuzun Verilerini Yedekleme ve Geri Yükleme işlemini kolayca gerçekleştirebilen harika bir uygulamadır. Ayrıca belirli bir APK dosyasının Verilerini Yedekleyebilirsiniz. Bazen, Android cihazınızı sıfırlamayı planladığınızda, Titanium Backup App kullanarak önemli uygulamaların yedeğini aldığınızdan emin olun. Ayrıca, verileri kolayca geri yükleyebilir ve verilerinizi kaybetme sorununu önleyebilirsiniz.

3. Xposed Framework

Android için Özel ROM'ları zaten biliyor olabilirsiniz. Özel ROM'lar Android Telefonunuzda daha fazla özelleştirme düzeyine izin verir. Telefonunuzun görünümünü ve performansını daha öncekinden daha iyi yaparlar. Ancak, Telefonunuza Özel ROM'ları yüklemek istemiyorsanız, Xposed Framework sizin için başka bir seçimdir. Xposed Framework, Xposed Modülleri kullanarak, telefonunuzun sistemini Özel ROM'lar olmadan değiştirmenize izin verir. Köklü Android Telefonda Xposed Framework Nasıl Yüklenir.

4. Solid Explorer Classic

Basit özellik seçenekleri ve çok sayıda özelleştirme seçeneği ile, bu uygulama Android için en iyi 10 köklü uygulama listesindedir. Klasik Explorer Classic, Android kullanıcıları için yine bir başka en iyi kök uygulamasıdır. Size çok sayıda bulut seçeneği sunar. Google Drive, Dropbox, One Drive ve daha fazlası. Cihazınızın depolanmasına daha fazla gidebileceğiniz dosyaların araştırılmasına dayanan bir uygulamadır.

5. ROM Manager

ROM yöneticisi, Android için en çok kullanılan ROM yöneticisinden biridir. Android köklendirme için kullanılıyor ve şu ana kadar bir milyondan fazla indirme var ve sayı her geçen gün artmaktadır. Bu uygulama, cep telefonunuzun depolama kapasitesinde ROM'lar indirmenize ve kurmanıza ve ClockworkMod touch recovery gibi Clockwork kurtarma işlemlerine olanak tanır.

6.Gravity Box :

GravityBox aslında Xposed için bir modül, temel olarak istediğiniz özelliklerle kendi özel ROM'unuzu yaratmanızı sağlayan muhteşem bir çerçeve ve ROM'un yanıp sönmesi gerekmiyor. Yani, köklü olmalı ve bu işlem için Xposed framework yüklü olması gerekir, ama bu kurmak için son derece kolay.Az en iyi birkaç Android kök uygulamaları, diğer tüm özelleştirme kontrol etmek isteyen biri içindir cihazlarının ve bir sonraki seviyeye git. Bu, Xposed Installed'in birlikte çalışmasını gerektirir ve telefon düğmelerini değiştirmek isteyenlere yardımcı olabilir, bir çok özellik ile birlikte bir gezinme çubuğu, bildirim çubuğu ekler.

7. SCR Screen Recorder


SCR Screen Recorder, Google Playstore'da ücretsiz olarak kullanılabilen istisnai bir kök uygulamadır. SCR Screen Recorder, oldukça etkileyici 12 farklı dile sahiptir. Bu adın önerdiği gibi bu uygulama Android akıllı telefonunuzun ekranını kaydetmenizi sağlar. Google Playstore'da başka birçok ekran kaydedici uygulaması vardır, ancak SCR Ekran Kaydedici kadar fazla işlev sunmazlar.

8. Wifi Kill


WiFiKill APK: Çok fazla kullanıcı yüzünden WiFi bağlantı gecikme kullanmaktan hiç zorluk çekmedi mi? Evet, sahip olursun. İşte bunun için en uygun çözüm. WiFiKong WiFi WiFi üzerinden kontrol alarak aynı WiFi bağlı cihazlara WiFi kesmek veya öldürmek için yardımcı olur. WiFiKill.apk, cihazları kontrol eder ve yakalar ve öldürme işlemini başlatır. Daha fazla endişe. Daha Yavaş WiFi. Android akıllı telefonunuzdaki root erişimini gerektirdiği için Android.WiFiKill root için özel WiFiKill apk indir. Dikkat çeken WiFiKill bağlı WiFi'ye girer ve içindeki kullanıcılar arasındaki bağlantıyı keser.


9. Lucky Patcher

Şanslı yamalı, reklamları yayınlamak, uygulama izinlerini düzenlemek, yedekleme ve onarım uygulamaları yapmak, en üst düzey Paketler lisans doğrulamasını atlatmak ve ekstra yapmak için harika bir android uygulamasıdır. Tüm özelliği uygulamak için, köklü bir android mobil olmasını istersiniz. İlk olarak, Android'in Annoying Ads'ten ve yeniden yönlendirmelerden korunmasına izin veren çok iyi bir Reklam engelleyici olarak çalışır. İkinci olarak, Android Market Lisans Onayı veya uygulamalar için diğer Onaylardan farklı Uygulamalar koparır. Uygulamanın etkinliği kurulumdan kısa bir süre sonra fark edilebilir.

10. Supersu


SuperSU geleceğin Superuser erişim yönetim aracıdır. SuperSU, cihazınızda root'a ihtiyaç duyan tüm uygulamalar için Süper kullanıcı erişim haklarının gelişmiş yönetimine izin verir. SuperSU, diğer Superuser erişim yönetimi araçlarıyla bir dizi soruna karşı koymak için sıfırdan inşa edilmiştir. SuperSU, modüler tarafından her uygulama bazında Android root ayarlarını kontrol etmek için sıklıkla kullanılır. SuperSU, tüm kullanıcılar için Superuser erişim haklarının gelişmiş yönetimine izin verir. cihazınızda root.upupuser uygulamasına ihtiyaç duyan uygulamalar normalde root izinleri verdiğiniz uygulamaları takip edebilir

11.Root Uninstaller

Android kök uygulamaları listesinde bir başka dikkat çeken uygulama, Kök Kaldırma Aracı'dır. Adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulama, üretici tarafından cihazın içine yerleştirilen bloat veya anlamsız uygulamaları kaldırmak için etkilidir. Bu uygulama ile bu uygulamaları telefonunuzdan çıkarmak için tek bir tıklamanız yeterlidir. Harika değil mi?

12. AdAway


Adblock plus, android aracınız için reklamları ortadan kaldıran ücretsiz, açık bir yardımcı programdır. Kök kullanıcılar için bir zorunluluktur. Bu, birkaç iyi reklamın iyi geçmesi ve uygulamanın yapılandırılabilir olması için yapılandırılabilir. Google oyunda artık mevcut değil, ancak bunu almak için kullanabileceğiniz abp'den profesyonel bir link olabilir. Kök uygulamalarının olması zorunluluklarından biri olmaktır.
Share:

Popular Posts

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

En Çok Okunan Yayınlar

Blog Arşivi

Recent Posts