11 May 2018

Facebookta Profiline Bakanları Nasıl Görebiliriz.

Facebook, Facebook profilinizi kimin görüntülediğini size bildirmek için herhangi bir özellik sağlamaz, ancak sizin Facebook profilinizi kimin göreceğini görmek için size rehberlik edecek bir numaramız vardır. Ayrıca, bu numaranın yalnızca Google Chrome'da ve diğer tarayıcılarda çalışmadığına dikkat edin.
Facebook profilinizi kimin görüntülediğini görme yöntemi

  • Öncelikle Facebook Hesabınızı açın.
  • Boş bir alanda herhangi bir yere sağ tıklayın. Ve “görüntüleme sayfası kaynağını” arayın, üzerine tıklayın. 
    Yeni bir sekme çok ve çok sayıda kodla açılır. Çok basit tereddüt etmeyin, sadece bir sonraki adımı takip edin.
  • Ctrl + F tuşlarına basın, sağ üst tarafta bir arama kutusu açılır. “InitialChatFriendsList” yazıp Enter tuşuna basın.
  • Kimliklerin bulunduğu bir yere götürecek. Bu kimlikler, Kimlikler veya Facebook profilinizi gören kullanıcılar dışında değildir.
  • Ardından, yukarıdaki resimde gösterildiği gibi “-” işaretinden sonra parçayı mavi renkte bırakarak kopyalayın ve “www.facebook.com/ID” linkinden sonra yapıştırın. Örneğin: “www.facebook.com/1001675438” ”ve ardından Enter tuşuna basın. Bu bir kullanıcının profilini açacaktır, bu kullanıcının profilinizi gördüğü anlamına gelir.
NOT: İlk etapta gelen bir kimlik, Facebook profilini son zamanlarda 2. sırada görünen kimliğinden ve üçüncü sıradaki kimliğin dördüncüsünden önce göründüğünü ve Facebook profilinizin son görüntülerinin ilk önce geldiğini görmüştür. Ancak bu hile, kullanıcının Facebook profilinizi hangi saat veya günde görüntülediğini açıklamıyor.
Yani bu numara ile Facebook profilinize düzenli olarak gelenleri kontrol edebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu hile yalnızca Google Chrome tarayıcısında çalışır. Bu makaleyi izledikten sonra Facebook profilinizi kimin göreceğini nasıl göreceğinizi umuyoruz. 

Hiç yorum yok:
Yaz yorum

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

Youtube'de Biz

Etiketler

android (29) Araçlar (51) Debugger (1) Delphi (3) Güvenlik (41) Iphone (4) İnsan Hayatı (20) İnternet (22) Knight Online (2) Kriptoloji (18) Linux (13) Manga (2) OllyDbg (1) One Piece (3) Sistem (33) SQL (2) TV (1) Windows (45)

ads