6 May 2018

Facebookta Seni Silenleri Kim Kiminle Arkadaş Olduğunu Bilmek İstermisiniz.?

Arkadaş sayınızda ani bir düşüş fark ettiyseniz ve cevaplar konusunda endişeli iseniz, bu yeni uygulama yeni en iyi arkadaşınız olabilir. Silinen Me Facebook arkadaş listenizi takip eder ve herkesin ne zaman olduğunu size bildirir Sosyal medya döngüsünden sizi silmeye yarayan audacity.İlk kez giriş yaptığınızda, uygulama mevcut arkadaş listenizdeki stokları alır ve her geri dönüşünüzde, en son sürümü kaydedilmiş olanla karşılaştırır. Daha sonra eksik arkadaşlarınızın kim olduğunu size bildirir. ve hesabını deaktive edip etmedikleri, ya da sadece aptallar olup olmadıkları ve sizi sildikleri.
Facebook en çok kullanılan sosyal medya sitesi ve birçok özellik sunuyor. Ancak, birileri sizi ne zaman tanıtırsa bilmenize izin vermez. Şimdi, üçüncü parti uygulamaların gücü ile, resmi olarak Facebook'ta bulamıyor olsanız bile mümkün hale getirilmiştir. Gerçekte çalışan uygulamalar hakkında sizi bilgilendireceğiz ve sizi Facebook'ta arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak Android ve iPhone'da kim olduğunu bilmemize izin vereceğiz.

Facebook'ta Kiminle Arkadaş Olduğunu Öğrenin

Bir Android kullanıcısıysanız, ilk yöntemi izleyin ve iOS kullanıcıları bir diğerine geçebilir.
Önemli: Bu uygulamalar, uygulamalar yüklenmediğinde sizi silen arkadaşlar hakkında sizi bilgilendiremez.

1. Facebook'ta kimin Sildiğini Öğren [Android]

 • Play Store'a git ve kim beni arkadaşsız aradı? uygulama veya doğrudan aşağıdaki bağlantıyı kullanın .
 • Uygulamayı yükleyin ve başlatın. Dokunun Facebook ile giriş yap ilk ekranda ve uygulamasıyla ayrıntıları senkronize etmek için hesap bilgilerinizi girin.
 • Şimdi, birisi sizi sildiğinde, uygulama bir bildirim gönderir ve ayrıca uygulamanın içindeki kişinin adını gösterir.
Uygulama aynı zamanda birisinin hesabını kapatmış ve sizi arkadaşçalamamış olsaydı siz de başınızı açar.
Uygulama sadece sizi kimin sildiğini değil, aynı zamanda aşağıdakiler hakkında da uyarılabileceğinizi gösterir.
 • Seni engelleyen arkadaşlar
 • Devre dışı bırakılan veya yeniden etkinleştirilen arkadaşlar
 • Yeni arkadaşlar
 • Seni tekrar arkadaş olan arkadaşlar
Göz simgesine dokunarak istediğiniz bilgileri seçebilir ve öğesine dokunarak istediğiniz seçenekleri işaretleyerek / işaretini kaldırarak seçiminizi kaydetmek için Tamam seçeneğini belirleyebilirsiniz.

2. Facebook'ta Beni Kiminle Karşılamadığını Gör [iPhone]

 • App Store'dan Still Friends uygulamasını yükleyin .
 • Facebook ile bağlan üzerine dokunun ve sonraki ekranda FB hesap bilgilerinizi girin. Şifreyi kaydederek veya onsuz devam edebilirsiniz. Her ikisi de gayet iyi.
 • Birisi sizi kaldırdığında uygulamanın uyarı göndermek için göndermesine izin ver. Elbette Bildirimleri göndermesine izin verin.
 • Şimdi, Kayıp Arkadaş bölümünün altında arkadaş olan arkadaşlarını görebileceksiniz Varsa isimlerini görmek için üzerine dokunun.
Bunun dışında, Facebook'ta yaptığınız yeni arkadaşlar da gösterecek.
İlgili mağazalarda bunu yaptığını iddia eden birçok uygulama var. İşi mükemmel yapmak için bu 2'yi buldum. Başka çalışan uygulamaları ya da sizi Facebook'ta arkadaşlarınızın kim olduğunu görmenin yollarını biliyor musunuz? Yorumlarda herkesle paylaş.

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

Youtube'de Biz

Etiketler

android (29) Araçlar (51) Debugger (1) Delphi (3) Güvenlik (41) Iphone (4) İnsan Hayatı (20) İnternet (22) Knight Online (2) Kriptoloji (18) Linux (13) Manga (2) OllyDbg (1) One Piece (3) Sistem (33) SQL (2) TV (1) Windows (45)

ads