11 May 2018

Google Chrome Tarayıcı'da TOR Ağına Nasıl Erişilir / Kullanılır?

TOR nedir?

Tor bir yazılımın adıdır ve ' Soğan Yönlendirici ' olan yazılımın adı bu addan türetilmiştir “ Web'in karanlık bir köşesi ” olarak tanımlanıyor ve farklı ülkeler tarafından farklı kurumlar tarafından hedefleniyor çünkü Tor, anonim hakaret, yetkisiz haber sızmaları, kontrollü maddeler satmak ve çok daha fazlası için kullanılabilir. Google için bu uzantı, ideal bir VPN gibi çalışır. Ücretsizdir ve bir kullanıcının gizliliğini korumak için çok sayıda röle kullanır.
Tor kullanıcılarını izlemek çok zor olduğundan TOR en güçlü VPN'dir Tor kullanarak, derin ağdan elde edilen sonuçlar görüntülenebilir. Derin net, kumar, silahlar, korsanlık ve çok daha fazlası gibi web tabanlı gizli servisleri görmenizi sağlar. Mesaj gönderebilir ve anonim olarak satın alabilirsiniz. İnsanlar hem yasal hem de yasa dışı amaçlar için Tor kullanıyor. Tor dahili bir Firefox eklentisine sahiptir, ancak krom için Tor'a bir açma ve kapama düğmesi ekleyerek erişilebilir. Chrome'da Tor'a erişmek için bunu açmak ve kapatmak için gerekli adımlar aşağıda listelenmiştir. Yöntem oldukça basittir ve kolayca anlaşılabilir ve uygulanabilir.

Google Chrome Tarayıcı'da Anonim olarak TOR Nasıl Kullanılır
Bu yöntem çok basittir. Chrome Tarayıcısında TOR'a erişmek için bu 6 adımı gerçekleştirmeniz gereken tek şey. Bu nedenle, Chrome tarayıcısında Tor'a erişmek için düğmeyi eklemek için uygulamanız gereken adımları inceleyelim.
Chrome'da TOR'a Erişmek İçin Adımlar:
Adım 1: İlk adımda, cihazınıza Tor yüklemeniz gerekiyor, çünkü sahip olduğumuz şey bu. Buradan indirebilirsiniz
Adım 2: Daha sonra, bu işlem için gerekli asıl görevi yapacak olan krom tarayıcınıza Proxy Switchy'yi kurun .
3. Adım: Proxy anahtarında, profilin adını istediğiniz herhangi bir şeye getirin, örn. Ardından, 'manuel yapılandırma' kutusunu işaretleyin. Şimdi, HTTP Proxy'de “ 127.0.0.1 ” kodlarını girin ve portta “ 8118 ” girin ve aşağıdaki “Tüm protokoller için aynı proxy sunucusunu kullanın” yazan kutuyu işaretleyin.
Adım 4: Yukarıda listelenmek zorunda olduğunuz değişikliklerle işiniz bittiğinde , kutunun en altında bulacağınız Kaydet ' seçeneğine tıklayın .
Adım 5: Şimdi, proxy anahtarının seçeneklerinde, genel sekmeye gidin ve burada ' hızlı anahtar ' yazan kutuyu ve ayrıca ' ikili anahtar' yazan kutuyu işaretleyin .
Adım 6: Ardından, Profil 1'de açılan kutudan '[doğrudan bağlantı]' seçeneğini seçin ve Profil 2'de, daha önce 3. adımda girdiğiniz ismi aşağı açılır kutudan seçin. Son olarak, değişiklikleri kaydetmek için kaydetme seçeneğine tıklayın.
Alternatif: Kronymous Kullanarak TOR Ağı Erişimi 
Adım 1: Her şeyden önce, Kronymous - Access internasını Tor Networkuzantısı ile kurmanız gerekir .
2. Adım: Uzantı, chrome tarayıcınıza yükleneceğinden ve uygulama listesini uygulama listesinde göreceğinizden, uygulamayı tıklamanız yeterlidir ve ardından açılır pencerede Ok'a tıklayın.
3. Adım:  Şimdi orada 'tıklayın Başlat Tor proxy TOR hizmetleri Başlamak edecek hizmet ve Withing birkaç dakika başlatmak için'.
Adım 4:  Şimdi, Tor'un başlatıldığını gösteren bitmiş mesajı göreceksiniz.
Adım 5: Grats! Artık anonim olarak göz atmaya başladığınızda Chrome'da Tor ağınız var.

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

Youtube'de Biz

Etiketler

android (29) Araçlar (51) Debugger (1) Delphi (3) Güvenlik (41) Iphone (4) İnsan Hayatı (20) İnternet (22) Knight Online (2) Kriptoloji (18) Linux (13) Manga (2) OllyDbg (1) One Piece (3) Sistem (33) SQL (2) TV (1) Windows (45)

ads