6 May 2018

Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Gizli Google Chrome Özellikleri

Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Gizli Google Chrome Özellikleri


Google Chrome, dünyanın en popüler web tarayıcısıdır. Cihazınızın RAM'inin büyük bir bölümünü hala tüketmesine rağmen, en hızlı ve basit bir web tarayıcısıdır. Chrome'da başka bir tarayıcıda bulunamayacak pek çok harika özellik var. Hızlı web tarama deneyimi ve anında özel sonuçlar sağlar. Chrome ile ne kadar tanıdık olduğunuza rağmen, muhtemelen bilmediğiniz Chrome'un birçok gizli özelliği vardır. Bu makalede, gerçekten yararlı olan ilk 10 Gizli Google Chrome Tricks Ve Özelliklerini paylaşacağım ve hayatınızı kolaylaştıracağım.

Top 10 Gizli Google Chrome Özellikleri

1. Ok Google

tamam Google
Başka bir tarayıcıda bulamayacağınız çok bilinen ve Chrome tarayıcısının en iyi özelliklerinden biri. İnternette sesinizi kullanarak herhangi bir şeyi arayabilirsiniz.

2. Chrome Uzaktan Masaüstü

krom uzaktan masaüstü
Chrome Uzaktan Masaüstü özelliği, Windows veya Mac PC'nizi uzaktan kolayca kontrol etmenizi sağlar.

3. Sekme Ses Engelleme Özelliği

Ses sessiz
Bazen acil durumlarda herhangi bir sekmenin sesini kapatmak çok önemlidir.
Bu özelliği etkinleştirmek için bu bağlantıyı URL çubuğuna yapıştırın
chrome: // flags / # enable-tab-görsel-sessize

4. Tüm Sekmeleri aynı anda işaretle

tüm sekmeleri yer işareti
Çok fazla sekme açmışsanız ve hepsini tek bir tıklamayla favorilere eklemek istiyorsanız, tüm sekmeleri tek tıklamayla kolayca işaretleyebilirsiniz. Krom. Bir sekmede sağ tıklayın ve “Tüm sekmeleri yer işareti” ni seçin veya Ctrl + ÜstKrkt + D tuşlarına basın.

5. Google Keep

google tutmak
Keep.google.com web sitesiyle, web'de bulduğunuz geçici fikirlerinizi yazıp, tek bir tıklamayla Chrome tarayıcınıza kaydedebilirsiniz. Bir liste yapın ve istediğiniz zaman okuyun.

6. Chrome'da İnanılmaz Yeni Sekme

inanılmaz yeni sekme krom
Bu İnanılmaz özelliği indirin ve yeni sekme sayfanızı daha havalı ve kullanışlı bir sekmeye dönüştürün.
İndirmek için buraya tıkla

7. Google Chrome'da Kaydedilen Şifreler'e bakın

Sadece aşağıdaki linki tarayıcınızın çubuğuna kopyalayın ve yapıştırın. Unutmanız durumunda kayıtlı şifrelerinizi görebilirsiniz.
chrome: // settings / şifreleri

8. Chrome'unuz İçin Yeni Bir Tema Edin

Aşağıdaki bağlantıyı kopyalayın, chrome tarayıcınız için en yeni ve güzel temaları kontrol etmek için tarayıcı çubuğunuza yapıştırın. Bunlardan herhangi birini indirin, etkinleştirin ve tarayıcınıza yepyeni bir görünüm verin.
https://chrome.google.com/webstore?hl=en&category=theme

9. T-Rex Oyunu Oyna

T rex oyunu
Google Chrome, yalnızca internette gezinmek veya bir şey indirmek için değildir. İnternete sahip değilseniz, yine de havalı bir T-Rex oyunu oynamak için kullanabilirsiniz. Ağınız çalışmıyorsa ve aşağıdaki görüntüdeki ekran belirirse, oyunu başlatmak için Space tuşuna basmanız yeterlidir.

10. Kazayla Kapatılmış Sekmelerinizi Geri Yükleyin

silinmiş sekmeler
Bazen tarayıcıdaki tüm sekmeleri yanlışlıkla kapatırız. Ve sekmelerde hangi web sitelerinin açıldığını hatırlamıyorsanız, o zaman onlara tekrar erişebileceksiniz. Ancak Chrome Tarayıcı kullanıyorsanız, yanlışlıkla kapattığınız tüm sekmeleri kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

Youtube'de Biz

Etiketler

android (29) Araçlar (51) Debugger (1) Delphi (3) Güvenlik (41) Iphone (4) İnsan Hayatı (20) İnternet (22) Knight Online (2) Kriptoloji (18) Linux (13) Manga (2) OllyDbg (1) One Piece (3) Sistem (33) SQL (2) TV (1) Windows (45)

ads