Her Google Kullanıcının Bilmesi Gereken 10+ Önemli Web Sitesi

Hemen hemen her internet kullanıcısı Google hakkında bilgi sahibi olur, ancak herkes Google'ın gizli özelliklerinin farkında değildir. Google size, Google’ın kullanmadığınız veya duymadığınız bazı hizmetleri sunduğumuz zamanı gösterir. Bu hizmetlerin bir kısmı her İnternet kullanıcısı için hayati önem taşır. özellikle Google ve Android kullanıcıları. 
Aşağıda yaptığımız listede sadece bir tepe noktası var.


Her Google Kullanıcının Bilmesi Gereken 10+ Önemli Web Adresi

Aşağıda, her internet kullanıcısının bilmesi gereken en önemli Google Web Adresleri ve hizmetlerini aşağıda listeledik, bunları aldığınızdan emin olun, çünkü bir gün size yardımcı olabilir.

1. Android Aygıtı r yönetin

Android Cihaz Yöneticisi ile Android kullanıcıları Android telefonlarının yerlerini kolayca izleyebilirler. Ayrıca, bu özelliği yalnızca cihazınızda etkinleştirdiyseniz Android cihazınızdaki tüm verileri uzaktan silmenizi sağlayan bir özellik de vardır. 
Bu harika hizmeti Google’a not edin ve bundan yararlanın.

2. Kayıtlı Tüm Şifrelerin Kontrolü

Bu web sitesinde, Google Chrome veya Android web tarayıcısını kullanıyorsanız, çevrimiçi olduğunuz ilgili hesapların tüm kayıtlı kullanıcı adlarını ve şifrelerini kontrol edebilirsiniz. Bununla birlikte, sahip olduğunuz belirli bir site için unutulmuş şifrenize referansta bulunabilirsiniz. Hesap açtığınız tüm web sitelerini içeren bir hesap oluşturdu veya bunları biliyorsunuz.

3. Arama Geçmişinizi Tümüne Kaydetme

Bilgisayarınızla veya Android telefonunuzla yaptığınız tüm aramaları kontrol edebilirsiniz. Bunu yaptığınız tüm aramaları kontrol etmek için; Yukarıdaki adresi takip ederek Google hesabınızdaki etkinliklere gidersiniz ve tüm göz atma geçmişinizle birlikte sunulur.

4. Son Kullanılan Devics

Bu URL, google hesabınıza bağlı tüm cihazları kontrol etmenizi sağlar. Eklemediğiniz herhangi bir şüpheli cihaz bulursanız, oradan da değişiklik yapabilirsiniz.

5. Google Translate

Farklı bir dil konuşan bir müşteri ile iletişim kurmakta zorluk çekiyor musunuz? Endişelenmeyin Google çeviri sizin için zor bir iş çıkaracaktır.Google çeviri aracı, 100'den fazla farklı dili kolayca başka bir dile çevirmenize yardımcı olabilir.

6. Google Güvenlik

Bilgisayar korsanlarının özel verilerinize erişmesini önlemek için Google hesabınızı daha güvenli hale getirmek için, googley Google Güvenlik'teki tüm güvenlik ayarlarınızı yukarıdaki adresten inceleyebilirsiniz.

7. Url Shortner

Sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz bir websitesi üzerinden gelen bir webmaster ya da sadece bir facebookcusunuz, ancak Url uzun ve çirkin görünüyor; Bağlantıyı paylaşmak için kısa yapmak için caGoogleurl kullnıcısınız.

8. Reklamları Yönetme

Google'ın, ziyaret ettiğiniz tüm web sitelerine ve yaptığınız arama türlerine göre sizin için bir profil oluşturduğunun farkında mısınız? bununla birlikte, Google sizin için bir yaş ve genda oluşturur. Bu, size çevrimiçi olarak gösterilen reklamların türünü belirler. Yukarıdaki ayarlardan reklam ayarları sayfanıza giderek, değişiklik yapabilirsiniz.

9. Google Uyarıları

Google uyarıları, Google tarafından sunulan bir içerik algılama ssrvice'idir. Bu hizmetin amacı, tercih ettiğiniz üründe herhangi bir güncelleme olduğunda abonelere e-posta bildirimleri göndermektir.

10. Gmail Uzantısı Olmadan Google Hesabı Kaydı

Aşağıdaki gibi normal uzantıyı kullanarak bir google hesabı oluşturabileceğinizi biliyor musunuz? username@gmail.com ancak bunun yerine farklı bir genişleme ile; Yukarıdaki link üzerinden username@yahoo.com vb.
Sizinle paylaşmayı düşündüğümüz en iyi ve önemli web sitelerinden bazıları, yararlı olacak. Bu harika hizmetlerden bazılarını Google'dan kullanabilirsiniz.
Share:

Popular Posts

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

En Çok Okunan Yayınlar

Blog Arşivi

Recent Posts