11 May 2018

IDM'de Bozuk / Süresi Dolmuş Dosya İndirmeye Nasıl Devam Edilir

IDM'de bozuk / süresi dolmuş dosya indirme işlemlerine devam et

Hepimizin bildiği gibi IDM [Internet Download Manager], internette bulunan en popüler indirme yönetim araçlarından biridir. Harika, verimli ve indirme hızınızı 5 kat artırıyor.


IDM'nin popülaritesi gerçekten istikrarlıdır ve kullanımı kolay arayüzü, hızlı hızı ve indirme dosyanızın tam erişimini sağlaması, hızı, duraklatma, yeniden başlatma ve zamanlama üzerinde tam bir kontrole sahip olması nedeniyle oldukça önemlidir. Beklenmeyen hatalar, güç kesintileri ve ağ sorunları sonra indirme dosyasını devam etmek için güç sadece harika.
Her ne kadar, dosyaları yeniden başlatmak harika bir özellik olsa da, daha önce de bunu yaşadığınız için internette bulunan her dosyada mümkün değildir.
Neyse ki bu IDM tarafından bir sınırlama değildir, ancak web siteleri tarafından içeriği indirirsiniz.
Çoğunlukla büyük dosyaları indirdiğinizde olur, IDM'de onları kullanmaya çalışmak, zaman kaybıdır, herhangi bir yere ulaşmanızı sağlamaz.
Sizler bu yazıda neyin doğru olduğunu merak ediyor olabilirsiniz? Burada, bu makalede, IDM'de bozuk / süresi dolmuş dosya indirme işlemine devam etmek için bir yöntem göstereceğim.
IDM'de kırık / süresi dolmuş dosya indirme işlemlerine devam et

IDM'de kırık / süresi dolmuş dosya indirme işlemine devam etme adımları -

Sözde, bir video dosyası indiriyorsunuz ve bir sebepten dolayı duraklatıyorsunuz ya da ağınız bağlantıyı kaybetti ve şimdi devam ettirmeye çalışırsanız, IDM “Dosyayı indiremiyorum” adlı bir pop-up gösterecektir. indirilen dosya kaybolur ve sizden yeniden indirmenizi isteyecektir.
İndirme dosyaları daha az Mbs ise, o zaman hakkında fazla düşünmedik, ama eğer Gbs olsaydı, o zaman ciddi bir kayıpla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Bu nedenle, bunun üstesinden gelmek için IDM'de bozuk / süresi dolmuş dosya indirme işlemlerine devam etmek için takip etmeniz gereken adımları paylaştım.
1. Normal olarak herhangi bir dosyayı indirin ve dosya indirme başlayacaktır.
2. Şimdi, çoğu site, bir süre sonra sona eren geçici bağlantıyı kullanır ve indirmeye devam ederseniz, bozuk olur.
3. İndirmeye devam etmek için aynı dosya için tekrar 1. adımı yapın, ancak bu sefer indirme URL'sini kopyalamanız gerekir. Bundan sonra, IDM'yi açın ve indirdiğiniz dosyaya sağ tıklayın [devam etmek istediğiniz dosya] ve özellikleri seçin.
4. Şimdi bütün dosya adresini seçin ve 3. adımda kopyaladığınız yeni dosya URL'sini yapıştırın.
IDM'de kırık / süresi dolmuş dosya indirme işlemlerine devam et
5. Daha sonra “Tamam” a tıklayın ve dosyayı devam ettirin ve indirme işleminiz herhangi bir hata olmadan devam edecektir.
6. Bu işiniz bitti. Sadece eski dosya adresini yenisiyle değiştirerek, bozuk indirmeye başarıyla devam ettiniz.
Böylece, IDM'de bozuk / süresi dolmuş dosya indirme işlemine devam etme yöntemiydi.
Tüm bunları size açıklayan bir şey, bu yöntemi IDM'ye indirilen her videoya uygulamanız gerekmediğini söylemek istiyorum. IDM, son kullanma tarihi geçmiş bir dosyayı devam ettirmenize izin vermediğinde, bu yöntemi kullanmak zorunludur.
Çoğu zaman olmayacak, ancak IDM videoların devam etmesine izin vermediği bazı garip durumlarda bunu kullanabilirsiniz.

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

Youtube'de Biz

Etiketler

android (29) Araçlar (51) Debugger (1) Delphi (3) Güvenlik (41) Iphone (4) İnsan Hayatı (20) İnternet (22) Knight Online (2) Kriptoloji (18) Linux (13) Manga (2) OllyDbg (1) One Piece (3) Sistem (33) SQL (2) TV (1) Windows (45)

ads