Instagram Sınırsız Takipçi ve Beğeni Almak ( Kasma )

Instagram şüphesiz, 700 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısıyla dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biridir. Kullanıcı sayısı gün geçtikçe artıyor.

Çünkü böyle popüler bir popülariteye sahip olan Instagram'ı kullanan kişiler takipçilerini arttırmak için çok meraklılar.
Özellikle Instagram üzerinde bir işletmeyi tanıtırken daha fazla takipçi almak için daha gerekli hale gelir Ama Instagram takipçileri çok çabuk almak kolay bir iş değildir.
İnsanların çoğu bunun için çok mücadele veriyor. Instagram kullanıcılarının çoğu Instagram takipçileri artırmak için mücadele ediyor .
Hepimiz ünlü değiliz, bu yüzden takipçilerimizi arttırmaya çalışan ve zamanımızın sağlıklı bir şekilde tükenmesine neden olan fındık kullanıyoruz, ancak başarılı olmadıkça ya da büyük takipçiler tabanı gerekli olduğu için çalışmaya gerek yok. işinizi Instagram'da tanıtmaya çalışırken
Günümüzde promosyonlar, işletmenizin interneti tanıtmak için çok önemli kabul edilir ve size ürününüzün en iyi tanıtımını ve benzersiz görüntüsünü sunar.
Güven bana çocuklar çok yararlı. Instagram, Facebook ve Twitter gibi rakiplere standart bir reklam platformu olarak zorlu bir rekabet sağlıyor. Diğer oyuncuların ve nişin benzersiz arayüzü, insana umutsuzca ihtiyaç duyulan kenarı verir.
instagram takipçilerini artırın
İnternette dolaşırken Instagram ile ilgili çok sayıda hileci bulacaksınız , bu da takipçilerinizi büyük bir farkla artırmanızı garanti eder, ancak ne yazık ki çoğu sahte, güvenli değil ya da işe yaramaz.
Onlar ciddi bir zaman kaybıdır. Bu yüzden sadece sizler için, işi yapmak için çok çalıştım.
Görevi yapmak için bazı basit adımları izlemelisiniz.
Yani, bu yazıda sizlerle paylaşacağım çok basit bir çalışma hilesiyle çok sınırsız takipçilere sorunsuzca erişebileceksiniz.
1. Öncelikle, Instagram Uygulamasını açın ve Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak Hesabınıza giriş yapın.
2. Şimdi, arama kutusuna gidin.
3. Şimdi, Popugram yazıp aramak zorundasınız . Sonuçlar aşağıdaki resimde gösterilmektedir.
instagram takipçilerini artırın
Popugram bu görev için iyi bilinir ve meslektaşlarına kıyasla işyerinde daha iyi bir yoldur.
4. Şimdi Popugram'ı hesabınızdan takip edin.
5. Daha sonra aşağıdaki popugram listesine bakın ve hepsini takip etmeye başlayın.
6. Şimdi, biraz sabırlı ol, takipçilerinizi almaya başlayacaksın. Bazen size daha az miktarda takipçi verecek ve bazen çok sayıda takipçi verecek. Bu şans ve sabrınıza bağlıdır.
7. Takipçileri takip ettikten sonra tüm takipçileri takip etmekten vazgeçtiniz, popugramı takip ettiniz ve daha fazla takipçi almak için tekrar takip edin.
8. Bu senin bitti. Artık herhangi bir istenmeyen hata yapamazsınız.
Bu, Instagram takipçilerinizi artırmak için en basit 8 adım kılavuz oldu. İstenmeyen hataların olmaması için onları akıllıca izleyin.
Okumaya devam ediyorum Yazının sonunda harika şeyler paylaştım ????

Video öğretici -

Bu hile tamamen işe yaradığı için ve sizin için çok kolay olduğu için sizin için mükemmel olabilir ama lütfen bu hileyi uygularken sabırlı olmanız çok önemlidir ve yavaş ve istikrarlı bir şekilde fazladan çaba sarf etmeden çok sayıda takipçi çekebilirsiniz.
Daha önce de belirtildiği gibi, bu, çevrimiçi işletmeleri için takipçileri artırma konusunda istekli olan insanlar için bir nimet olabilir.

Bazı yararlı ipuçları -

ipuçları
Sizin için bir altın madeni olarak yapabileceğiniz bazı ipuçları ????
1. Instagram hesabınızın mükemmel görünmesini sağlayın:
 • İnanılmaz bir biyografiye sahip bir Instagram profili cazibe merkezi.
 • Hesabınızı herkese açık hale getirin.
 • Mükemmel bir profil resmini ayarlayın.
2. İçeriğe Odaklanmak -
 • Rapora göre, daha iyi bir etkileşim için en azından günde bir fotoğraf veya video yüklemelisiniz.
 • İçeriğinizdeki maksimum alakalı hashtag'ları kullanın, Instagram'daki fotoğrafların% 83'ü hashtag'ler içeriyor. Çünkü mükemmel bir etiket, fotoğrafınızı% 20 oranında artırabilir.
 • Fotoğraflarınızda / videolarınızda en fazla 30 hashtag ekleyebilirsiniz.
 • Fotoğraflar, yazılı metne kıyasla beynimizde% 65000 daha fazla dost canlısıdır, dolayısıyla paylaşılan içeriğindeki kaliteli resimlerin göz ardı edilmesi büyük bir hata olacaktır.
 • İlgili ve ilginç cümleleri ve atasözleri gerçek içeriğin bağlantılarıyla paylaşmalısınız. Unutmayın, takipçilerin merakını arttırmak için bir soruyla başlayın.
 • İçeriğiniz hakkında yeterince bilgi vermeyin ya da takipçileriniz linkleri açmaya ve tüm makaleyi okumaya zahmet etmeyecek.
Ünlü etiketlerden bazıları # like4like, #follow, #instagood, #follow, #love, #picoftheday, #theawesomeindia vb.
 • Göz alıcı altyazılar yazın.
 • Kaliteli içeriklere odaklanın, yalnızca günde 1 gönderi gönderiyorsanız, ancak bu gönderi kalitatif olmalıdır.
3. Instagram'daki videolar, fotoğraflardan daha hızlı viral alır.
4. Gönderi başına 20'ye kadar profil etiketleyebilirsiniz , bu yüzden yazılarınızdaki alakalı profilleri etiketlemeniz önerilir.
 • Örneğin - eğer kriket hakkında fotoğraf / video yüklüyorsanız, Virat Kohli, MS Dhoni, Sachin Tendulkar, vb. Gibi profilleri etiketleyebilirsiniz.
?
Fotoğraf paylaşımı uygulamasına neden bu kadar ilgi gösterdiğimi merak ediyor olabilirsiniz. Ancak asıl nokta, bu fotoğraf paylaşım uygulamasının şimdi en büyük sosyal medya devlerinden biri olarak ortaya çıkmış olmasıdır.
Belki de bu yüzden Facebook tarafından inanılmaz bir miktarda 1 Milyar Dolar karşılığında satın alındı.
Instagram'da çok sayıda takipçi edinerek tam zamanlı girişimciler haline gelmiş olan pek çok insana dikkatinizi çekeceksiniz.
Instagram para kazanmak için birden fazla yol olarak kullanılabilir. Ücretli reklamlar, Ortaklık bağlantıları ve sponsorlu posta ve liste uzayıp gidiyor. İlk başta gerek duyduğunuz tek şey, Instagram'a ulaşmak için Instagram üzerinde büyük bir hayran kitlesi oluşturmaktır. Başlangıçta yolculuk çok zor, engelli ve tahtlarla dolu olacak.
Hiçbir başarı yolculuğu çiçeklerle dolu değildir, bu yüzden, o zaman tüm zorluklarla yüzleşecek kadar kararlı olduğunuzu düşünüyorsanız ve sadece Instagram ile başlamalısınız.
Share:

Popular Posts

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

En Çok Okunan Yayınlar

Blog Arşivi

Recent Posts