11 May 2018

IPhone'dan Windows 10 PC'ye Kablosuz Olarak Nasıl Aktarılır

Fotoğrafları iPhone'dan Windows 10'a kablosuz olarak aktarmak isterseniz ne olur? Örneğin, USB kablosu olmadığında iPhone'unuzdan bir grup fotoğrafı arkadaşınızın PC'sine veya kendi PC'nize aktarmak isteyebilirsiniz .. Bu popüler yedekleme çözümleri iPhone'unuzu bir kablo kullanarak PC'nize bağlamanızı gerektirir (yıldırım iPhone'unuzla birlikte verilen bir USB kablosuyla)
Örneğin, tüm fotoğraflarınızı iPhone'dan OneDrive veya Google Drive'a kaydedebilir ve ardından bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Windows 10 tabanlı bilgisayarınızda iPhone fotoğraflarını bu bulut hizmetlerinden birini kullanarak otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Tüm iPhone fotoğraflarını hızlıca Windows 10 bilgisayarına kablosuz olarak aktarmanın basit bir yolu olsaydı hoş olmaz mıydı? IPhone'dan Windows PC'ye kablosuz olarak fotoğrafları aktarmanın bir yolu da bulut depolama servisini kullanmaktır.


Tek yapmanız gereken iPhone veya iPad'inizde ücretsiz uygulamayı kurmak, iPhone / iPad'inizi ve Windows 10'unuzu aynı Wi-Fi ağına bağlamak. Ücretsiz olarak, Windows'ta iPhone fotoğraflarını aktarmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir uygulama var. 10 kablosuz bilgisayar

IPhone'dan Windows 10'a fotoğraf aktarma

Fotoğrafları iPhone'dan Windows PC'ye kablosuz olarak aktarmak için aşağıdaki talimatları doldurun.
Adım 1: Wi-Fi şebekesinin aktif bir İnternet bağlantısına sahip olmaması gerektiğini unutmayın. IPhone / iPad'inizi ve Windows 10 bilgisayarınızı aynı Wi-Fi ağına bağlayın.
Adım 2: Daha önce belirtildiği gibi, uygulama ücretsizdir ... iPhone'unuzda, App Store uygulamasını açın, Voxeloid Kft tarafından geliştirilen WiFi Fotoğraf Aktarımı uygulamasını bulun ve daha sonra iPhone'unuza kurun.
3. Adım: Bu adım yalnızca uygulamayı kurduğunuzda geçerlidir. Uygulama yüklendiğinde, WiFi Fotoğrafının fotoğrafınızın mesajına erişmek istediğini görürsünüz. Uygulamanın fotoğraflarınızı kaydetmesini sağlamak için Tamam düğmesine basın. Uygulama, bir dahaki açışınızda izin istemez
4. Adım: Uygulamada bir web adresi görmelisiniz (aşağıdaki resme bakın).
Adım 5: PC'nizde bir tarayıcı açın. WiFi Fotoğraf Aktarımı uygulamasında görüntülenen web adresini yazın ve Enter tuşuna basın.
6. Adım: Kamera rulosundaki tüm görüntüleri veya WhatsApp ile alınan tüm görüntüleri / videoları görüntülemek için Camera Roll veya WhatsApp'ı tıklayın. Şimdi iPhone web tarayıcınızda iPhone galerisini görmelisiniz.
Dikkat: Tüm fotoğrafları PC'nize aktarabilene kadar WiFi Fotoğraf Aktarımı uygulamasını iPhone'unuzda tuttuğunuzdan emin olun.
Adım 7: Bir fotoğraf veya videoyu görüntülemek için üzerine tıklayın. Fotoğraf açıkken, indirmek için bir seçenek göreceksiniz.
İndirmek istediğiniz fotoğrafları seçin ya da indirmek istediğiniz parçayı girin ve bir zip dosyasında seçilen tüm fotoğrafları indirmek için Seçilen butonu indir düğmesini tıklayın. Tüm fotoğrafları indirmek için, içinde İndir'i tıklayın. Tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı görmek için zip dosyasını ayıklayın

Hiç yorum yok:
Yaz yorum

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

Youtube'de Biz

Etiketler

android (29) Araçlar (51) Debugger (1) Delphi (3) Güvenlik (41) Iphone (4) İnsan Hayatı (20) İnternet (22) Knight Online (2) Kriptoloji (18) Linux (13) Manga (2) OllyDbg (1) One Piece (3) Sistem (33) SQL (2) TV (1) Windows (45)

ads