6 May 2018

Kalite kaybı olmadan Video Dosya Boyutu Nasıl Sıkıştırılır?

Akıllı telefon veya tablet gibi taşınabilir cihazlarda video izlemekten zevk alan kişiler için. Burada her zaman bir sorun geliyor: video dosyaları dijital cihazlarınızın çok fazla ROM alanı kaplıyorsa? Ayrıca, Apple kullanıcılarının sık sık karşılaştığı bir sorun var: videolar iPhone veya Mac kitapta oynatılmıyor . Sorunun nedeni muhtemelen iPhone veya Mac kitabının videonuzun biçimini desteklememesidir. Yani video formatını dönüştürmenize ve video dosyası boyutunu azaltmanıza yardımcı olabilecek herhangi bir çözüm var mı?
Bu makalede, size mükemmel bir video dönüştürme aracı göstermeyi çok isterim. Ve en önemlisi, tamamen ücretsizdir. WonderFox Free HD Video Converter Factory , video formatını sorunsuz ve kolay bir şekilde dönüştürmenize yardımcı olan ileri teknoloji ile donatılmıştır.
Ayrıca, çeşitli çevrimiçi videoları indirmenizi de sağlar. YouTube, Vimeo, MetaCafe, Facebook ve daha pek çok video indirebilirsiniz. İşte bu harika yazılımı tam olarak anlayacağım.
# 1.) Video / Ses Biçimleri ve Aygıtlarının Çeşitli Seçimleri
WonderFox Free HD Video Converter Factory çok sayıda video / ses formatı ve cihaz ile tasarlanmıştır. Hemen hemen tüm popüler formatlar burada bulunabilir. Videoyu MP4, AVI, MKV vb. Gibi en yaygın biçime dönüştürmek için kendinizi özgür hissedebilirsiniz . Ayrıca, daha fazla format ve cihaz arasından seçim yapabilirsiniz: H265, VP9, ​​H264, MTS, M2TS, FLV, SWF , HTML5, WEBM, TOD, VOB, iPhone 6S (Artı), iPhone 6 (Artı), iPad Pro, iPad Air, iPad mini, Apple TV, Samsung GALAXY serisi , Android Akıllı, Kavisli 8K / 4K TV, UHD TV, Yüzey , BlackBerry, PS4, Xbox One ve daha fazlası.
Yazılımda ayrıca bir ses formatı bölümü vardır. Orijinal videodan ses çıkarmayı seçerseniz, ses formatını diğer formatlara dönüştürebilirsiniz. Gibi MP3, FLAC, ALAC, WAV, AAC, AC3 WMA, MKA, M4B ve daha fazlası.
# 2.) Özelleştirilmiş Ayarlar
Ayrıca, videonun çeşitli ayarlarına aşina iseniz video üzerinde bir ayarlama yapmanıza da olanak tanır. Örneğin, dijital cihazlarda video izlerken genellikle bir sorun ortaya çıkıyor: videonun bazı bölümleri sürekli olarak yanıyor. Bu sorun, her zaman videonun garip kare hızı tarafından istenir. WonderFox Free HD Video Converter Factory ile video kare hızını manuel olarak değiştirebilirsiniz . Ayrıca, ısırma oranı, çözünürlük, en boy oranı ve daha fazlası gibi diğer ayarları da değiştirebilirsiniz.
# 3..) Yerleşik Çevrimiçi Video / Ses İndirici
WonderFox Free HD Video Converter Factory hızlı video / ses ile çevrimiçi video / ses indirmenize yardımcı olabilir. Arayüzdeki talimatların takip edilmesi kolaydır. Her şeyden önce, sadece "Videoyu İndir" üzerine tıklayın , daha sonra videonun URL'sini kopyalayıp ara yüze yapıştırın. Son olarak, “Analiz” e tıklayın , video yazılım tarafından otomatik olarak analiz edilecektir. Tabii ki, istediğiniz çıktı formatını seçmek için özgür hissedebilirsiniz.
Sonuç olarak, WonderFox Free HD Video Converter Factory, herhangi bir ücret ödemeden mükemmel bir araç arıyorsanız, sizin için en iyi video dönüştürme aracıdır.

Hiç yorum yok:
Yaz yorum

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

Youtube'de Biz

Etiketler

android (29) Araçlar (51) Debugger (1) Delphi (3) Güvenlik (41) Iphone (4) İnsan Hayatı (20) İnternet (22) Knight Online (2) Kriptoloji (18) Linux (13) Manga (2) OllyDbg (1) One Piece (3) Sistem (33) SQL (2) TV (1) Windows (45)

ads