11 May 2018

Mac, Windows ve Linux Kullanıcıları İçin En İyi 10 En İyi FTP İstemcisi

FTP Dosya Aktarım Protokolü anlamına gelir. Bir bilgisayar geek başı olmasanız bile, FTP istemcilerinin bazı Dosya aktarımlarıyla uğraştığını kesinlikle biliyorsunuzdur. Ancak, FTP istemcileri dosyaları bilgisayarınızdan bir kalem sürücüsüne aktarmayı içermez. Bir sunucu ve istemci içerir. Elbette, siz istemciniz var ve dosyaları indirmek / karşıya / taşımak / değiştirmek için uzak bir sunucu ile başarılı bir bağlantı kurmak istiyorsunuz.


Bir FTP bağlantısı kurmak için, bir şirket içi güçlü metin düzenleyicisini duraklatmanıza veya dahil etmenize olanak tanıyarak dosya işleme yeteneğini geliştiren bir FTP istemcisi kullanmanız gerekir. Bu nedenle, size yardımcı olmak için, kullanabileceğiniz en iyi 10 FTP istemcisinin bir listesini derledik.

Mac, Windows ve Linux Kullanıcıları İçin En İyi 10 En İyi FTP İstemcisi

Büyük dosyaları güvenli bir şekilde paylaşmak için bazı ücretsiz büyük dosya paylaşım araçlarını zaten paylaştık. Ayrıca eşler arası dosya paylaşımı için P2P dosya paylaşım yazılımı hakkında da bilgi sahibi olursunuz. Ancak, Mac, Windows ve Linux kullanıcıları için en iyi FTP istemcilerini arıyorsanız, bir an sonra anlayacaksınız. En iyi ücretsiz FTP istemcileri hangileri olduğunu öğrenelim.

1. FileZilla

FileZilla her zaman orada en iyi FTP istemcilerden biri olmuştur. Sahip olduğum bir sunucuya bağlanırken benim kişisel favorim. Windows, Mac ve Linux için de kullanılabilen çapraz platform ücretsiz bir FTP istemcisidir.
filezilla - en iyi ftp istemcileri - Mac, Windows ve Linux Kullanıcıları İçin En İyi FTP İstemcileriBir FTP istemcisinin kullanıcı arabirimi çok fazla önemli olmasa da, öncelik verdiğiniz şey buysa, FileZilla sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır (basit bir kullanıcı arayüzünü getirir). Bir acemi ya da uzman olun, FileZilla FTP istemcisini kullanımı kolay bulacaksınız. Yine de, FileZilla sürekli geliştirilen ve geliştirilen açık kaynaklı bir yazılımdır.

2. WinSCP

Adından da anlaşılacağı gibi WinSCP, sadece Windows için kullanılabilen bir FTP istemcisidir. Aktif olarak geliştirilen ve sürdürülen başka bir açık kaynaklı yazılımdır. FileZilla'ya benzer bir arayüzü fark edeceksiniz. Genel olarak, her FTP istemcisi aynı seçeneklere sahip olacaktı. WinSCP, SFTP ve FTP bağlantısını destekler.
winSCP - en iyi ftp istemcileri - Mac, Windows ve Linux Kullanıcıları İçin En İyi FTP İstemcileriWinSCP, toplu dosya komut dosyası sağlar ve SSH erişim işlemi için bir komut satırı arabirimi sunar. Tartışmasız olarak, WinSCP tüm PHP dosyalarınıza erişebileceğiniz ve sunucuya bağlıyken hareket halindeyken değiştirebileceğiniz entegre bir metin editörü ile birlikte gelir. Ayrıca PuTTY ile entegrasyonu destekler.

3. Cyberduck

Cyberduck, Mac ve Windows için güçlü bir FTP istemcisidir. Evet, hem Windows hem de Mac için kullanılabilir. Web üzerinde bulunan en iyi FTP istemcilerinden biri olarak yerini kesinlikle hak ediyor. Cyberduck'un kullanıcı arayüzü, kullanımı kolay olmaktan çok güzel bir kullanıcı deneyimine daha eğilimlidir. Seçenekleri simgelerle birleştirerek kompakt bir görünüm sunar. Ancak, hangisinin ne amaçla olduğunu bilmenizi gerektirir. Oysa, FileZilla'daki metin seçenekleri, ilk defa kullanıyorsanız ve bir işlem yapmak istiyorsanız bile, hızlıca erişilebilir olduğunu kanıtlamaktadır.
cyberduck - en iyi ftp istemcileri - Mac, Windows ve Linux Kullanıcıları İçin En İyi FTP İstemcileriAyrıca SFTP bağlantısını destekler ve ayrıca Google Depolama, Amazon S3, Dropbox ve Rackspace gibi çeşitli bulut depolama hizmetlerine bağlanma olanağı sağlar.

4. FreeFTP

FreeFTP, Windows için başka bir sevilen FTP istemcisidir. Premium bir aracın, yani Doğrudan FTP'nin ücretsiz bir karşılığıdır. Diğer ücretsiz FTP istemcileri kadar güçlü veya benzer özelliklere sahip olmayabilir, ancak beklendiği gibi çalışır. FreeFTP, hem FTP hem de SFTP bağlantı türlerini destekler.
freeftp - Windows için en iyi ftp istemcileri - Mac, Windows ve Linux Kullanıcıları için En İyi FTP İstemcileriProfesyonel biriyseniz ve zaten ücretsiz bir FTP istemcisi olarak sunduğunuz şeyi seviyorsanız, tüm gelişmiş özelliklerin kilidini açmak için onu premium sürümüne yükseltebilirsiniz. FileZilla'nın sunduğu gibi, dosya aktarımı için sürekli olarak taranan dosya aktarımlarını hızlı bir şekilde başlatmak için benzer bir sürükle ve bırak mekanizmasına sahip olursunuz.

5. Transmit

Mac'iniz varsa, Mac için kurmuş olabileceğiniz en iyi FTP istemcilerinden biri. Evet, sadece Mac OS için kullanılabilen bir FTP istemcisi. İletim, en iyi aktarım hızını sağlayan dosya aktarımlarını işlemek için optimizasyonu ve kapasitesi ile bilinir. Görünüşe göre, Mac kullanıcıları için en iyi FTP istemcilerinin biri olmak, hem FTP hem de SFTP bağlantılarını destekliyor.

gönderme - en iyi ücretsiz Mac ftp istemcileri - Mac, Windows ve Linux Kullanıcıları için En İyi FTP İstemcileriAyrıca Amazon S3 gibi bulut depolama hizmetlerinden herhangi birine bağlanabilir veya WebDAV protokolünü kullanarak bağlanabilirsiniz. Sadece 34 USD karşılığında lisans alabilirsiniz. Gelişmiş özelliklerini kullanacaksanız (çökmüş dosya aktarımlarını düzeltmek vb.) Kesinlikle buna değer.

6. coreFTP

coreFTP, Windows için ücretsiz bir FTP istemcisidir. FTP ve SFTP bağlantısını da destekler. Herhangi bir uzak sunucuya bağlanabilir ve dosyaları indirebilir / yükleyebilirsiniz. Bu, yanı sıra, Core FTP Pro bir pro sürümü sunuyor. Ancak, sisteminizle uzak sunucu arasında basit dosya aktarımı işlemleri yapmak istiyorsanız, bu sizin endişelerinizden hiç biri değildir.
çekirdek ftp - Windows için en iyi ftp istemcileri - Mac, Windows ve Linux Kullanıcıları için En İyi FTP İstemcileriCore FTP Pro'ya yükseltirseniz de, istediğiniz zaman gerçekleşmesi için dosya aktarımlarını zamanlayabilirsiniz. Ayrıca, transfer edeceğiniz dosyaları şifrelemek ve şifresini çözme yeteneğini de elde edersiniz. Sisteminizde bir gözünüzün olması gerekmez, çünkü aktarımınızın durumu ile ilgili olarak Core FTP Pro ile ilgili bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Şaşırtıcı bir şekilde, uzak sunucuda bulunan dosyaların küçük resimlerini, FTP sunucularının tamamının sunmadığı diğer görüntüleri de görüntüleyebilirsiniz.

7. FlashFXP

FlashFXP, Windows kullanıcıları için yine etkileyici bir FTP istemcisidir. Sadece Windows sistemleri için kullanılabilir. Kullanmak için ücretsiz bir yazılım değil, birinci sınıf bir yazılımdır. Ancak, kesinlikle 30 günlük deneme süresi ile deneyebilirsiniz.
FLASHFXP - Windows için en iyi ücretsiz ftp istemcileri - Mac, Windows ve Linux Kullanıcıları için En İyi FTP İstemcileriGenellikle belirtilen diğer FTP istemcileriyle bulduğunuz tüm ortak özellikleri sunar. Ayrıca, arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla paylaşarak FTP veya SFTP bağlantılarını birlikte kullanabilmenizi sağlar.

8. FireFTP

FireFTP, mevcut bir platforma bağlı olan bağımsız bir FTP istemcisi değildir, ancak Mozilla Firefox tarayıcısı yüklü tüm platformlarda bunu kolayca kullanabilirsiniz.
FireFTP - Windows için En İyi FTP İstemcileri - Tarayıcı Tabanlı FTP İstemcisi
Mozilla Firefox'un birincil tarayıcısı olarak ayarlanmış olan kullanıcılar için en uygun olanıdır. Gelişmiş özellikler bulamazsınız, ancak hem FTP hem de SFTP bağlantılarını destekler. Ayrıca, bu entegre FTP istemcisini, daha fazla kaynak tüketen özel bir yerine kullandığınızda, sisteminizin performansında bir iyileşme gözlemleyeceksiniz. Sen eklentiyi indirebilirsiniz burada .

9. SmartFTP

SmartFTP, Windows için bir başka önemli FTP istemcisidir. Windows için daha fazla FTP istemcisinin Mac ve Linux için bulunan FTP istemcilerinden daha fazla olduğunu kesinlikle gözlemliyoruz. Gelişmiş bir kullanıcı deneyimi için basit ama özelleştirilebilir bir arayüz sunar. SmartFTP ayrıca FTP istemcisinin görünümünü özelleştirmek için bir tema seçmenizi sağlar.
smartFTP - Windows için en iyi ftp istemcileri - Mac, Windows ve Linux Kullanıcıları için En İyi FTP İstemcileriGerçekten de 69,95 USD'den başlayan çeşitli sürümlerde gelen premium bir FTP istemcisi Basketbol sahası dışında olabilir, ancak kullanıcı arayüzü takdir edilmek için iyi bir şeydir. Ayrıca, size dosya aktarımı süreçlerini otomatikleştirmek için yeteneği sunar.

10. CrossFTP

CrossFTP, adından da anlaşılacağı gibi, Windows, Mac ve Linux için de kullanılabilir. Evet, doğru duydun. Linux kullanıcıları için en iyi FTP istemcilerini arıyorsanız, CrossFTP, gitmeniz gereken FTP istemcisidir. Toplu aktarımı destekler ve ayrıca FTP / SFTP bağlantılarını destekler. Dosyaları bir parola ile şifrelemenizi sağlar.
cross FTP - best ftp clients for Linux - Best FTP Clients for Mac, Windows, and Linux UsersCrossFTP, ücretsiz bir çapraz platform FTP istemcisidir, ancak FTP üzerinden gerçekleştirdiğiniz performansa daha fazla kontrol ve daha fazla güce ihtiyacınız varsa, bir kurumsal çözüm de sunar.

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

Youtube'de Biz

Etiketler

android (29) Araçlar (51) Debugger (1) Delphi (3) Güvenlik (41) Iphone (4) İnsan Hayatı (20) İnternet (22) Knight Online (2) Kriptoloji (18) Linux (13) Manga (2) OllyDbg (1) One Piece (3) Sistem (33) SQL (2) TV (1) Windows (45)

ads