11 May 2018

Numaranızı TrueCaller'dan Kolayca Bulun ve Kaldırın

Geçtiğimiz birkaç ay içinde, TrueCaller cep telefonunu almadan önce cep telefonu numarasını önceden takip etmemize yardımcı oldu. Evet, bu harika bir kullanımdır ve spam çağrı bildirimi aldığımızda, aramayı kesebilir veya aynı şeyi alamazız.

Numara bulma programı


TrueCaller'in kimi aradığını tahmin ediyor?
Bazı akıllı telefon kullanıcıları telefonlarında TrueCaller uygulamasını yüklediklerinde, kişi listesi TrueCaller tarafından kontrol edilen ortak veritabanı boyunca paylaşılır.
Bulma numarası işlevi uygulama aracılığıyla tetiklendiğinde, numaraya eklenen isim mobil kullanıcıya gönderilir. Bu, numaraya eklenmiş olan adın gösterilmesiyle sonuçlanır.
Şimdi bir kişinin adının farklı cep telefonlarında farklı isimlerle kaydedildiği bir durumu ele alalım, sonra gösterilen sonuç alfabetik sırayla ilk olacak. Bu, çağrının reddedilmesine neden olabilecek bir karışıklık ortamı yaratır.
Bu sebepten dolayı TrueCaller Veritabanından Kolayca Listelenmemesi ve Numarayı Kaldırması tercih edilebilir.
Numaranızı TrueCaller'dan Nasıl Listelemek ve Kaldırmak:
Sayfanızı Kolayca Listelemek ve TrueCaller'dan Kaldırmak için aşağıdaki basit adımları izleyin:
ADIM 2: Şimdi ülkenizi seçin.
ADIM 3: Cep numaranızı girin ve Capcha girin.
4. ADIM: Son olarak sağ taraftaki mavi posta düğmesine basın.
İşte bu, Başarıyla Listelenmemiş! TrueCaller Veritabanından cep telefonu numaranız. 
Artık çevrimiçi olarak paylaşılmakta olan Cep Telefonu numaranızda panik yapmanız gerekmiyor. TrueCaller, liste isteği gönderildikten sonra 24 saat içinde numaranızı listeleyecek. Sayı Veritabanından kaldırıldıktan sonra, numaranızı bulmaya çalışan herkes sonuçsuz kalacaktır! 
Bu mesajı atla, işi bitirmene yardımcı olacak.

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

Youtube'de Biz

Etiketler

android (29) Araçlar (51) Debugger (1) Delphi (3) Güvenlik (41) Iphone (4) İnsan Hayatı (20) İnternet (22) Knight Online (2) Kriptoloji (18) Linux (13) Manga (2) OllyDbg (1) One Piece (3) Sistem (33) SQL (2) TV (1) Windows (45)

ads