11 May 2018

Windows 10 için En İyi 5 En İyi İndirme Yöneticileri

Windows 10 için en iyi indirme yöneticisini mi arıyorsunuz? Sonra, benimle aynı şeyi paylaşacağım için altın madenini buldun.


Bu yazıda, Windows 10 için en iyi beş indirme yöneticisi var. Liste hem ücretsiz hem de ücretli seçenekleri içeriyor. Gerçekten hiçbir şey ödemeden en az bir ücretli uygulama kullandığınızı biliyorum. Yazılımın bir kopyasını almak için kesinlikle bu yöntemlere başvurabilirsiniz. Yine de aynı şeyi önermiyoruz.
Peki, Windows 10 için en iyi indirme yöneticileri listesine göz atmaya hazır mısınız? Hadi bakalım!

Windows 10 için En İyi İndirme Yöneticileri

Manuel olarak denediğim indirme yöneticilerinin isimlerini paylaştım. Bu listenin favorileriniz olmaması durumunda, yorum bölümüne gidin ve aynısını bana bildirin. Uygulamayı deneyeceğim ve layık bulursam bu listeyi güncelleyeceğim.

# 1. İnternet indirme yöneticisi

Internet Download Manager veya IDM şimdiye kadar kullandığım en iyi indirme yöneticisidir. Bugüne kadar kullanmadıysanız, en az bir kez denemelisiniz. Öyleyse, asla oradan atmayacaksın.
IDM, veri aktarımını pürüzsüz ve hızlı hale getiren paketlerdeki verileri indirir. App ödenmesine rağmen, 14 günlük bir deneme süresi yararlanabilir. Deneme süresi dolduğunda, uygulamayı kullanmaya devam etmek için küçük bir miktar ödemeniz gerekecektir.
IDM hakkında en çok neyi beğendiğim medya dosyası tanımadır. Gömülü bir medya içeriğiyle herhangi bir web sayfasına (örneğin bir YouTube videosu) göz atarsanız, hemen onları indirme seçeneğine sahip olursunuz.

# 2. Hızlandırıcı Plus'ı indirin

Download Accelerator Plus, bilgisayar kullanıcıları arasında DAP olarak ünlüdür. Kullanımı kolay arayüz, bir dosyayı indirmeniz için size geniş özellikler sunarak işinizi kolaylaştırır.
DAP, sürükle ve bırak dosya indirme işlemini destekler ve hatta indirme işlemini başlatmak için bağlantıyı kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. IDM’den farklı olarak, DAP’ın hem ücretli hem de ücretli sürümleri vardır, ancak ikincisi, eskisine oranla çok sayıda özelliğe sahiptir.
Videoları doğrudan video akışı web sitelerinden indirebilirsiniz. Ayrıca, YT videolarını hareket halindeyken MP3'e dönüştürme yeteneğini de verir.

3.. Orbit İndirici

Normal bir IDM kullanıcısıyım, Orbit Downloader'ı bir kez kullandım. Ücretsiz bir araç olmak için çok iyi buldum. Evet, hatta bir kuruş ödemeden Orbit Downloader'ı indirip kurabilirsiniz.
Şirket, Orbit Downloader'ı Download Manager Revolution olarak adlandırıyor. Medya dosyalarının akışındaki web sitelerinden de indirilmesinde herhangi bir zorluk çekmeyeceksiniz.
Minimal arayüz, yazılımın kaynak kullanımını azaltmasına yardımcı olur. Aslında, bilgisayarınızın performansını hiçbir şekilde etkilemez.

4.. Ücretsiz indirme yöneticisi

Windows 10 için en iyi ücretsiz indirme yöneticisinden bana sorarsanız, bunu size tavsiye etmekten kendimi alamıyorum.
FDM, dosyaları indirdikten hemen sonra görüntülemek için bir dizi araç içerir. Hem HTTP hem de FTP'yi destekler. Şaşırtıcı olan gerçek, torrentlemeyi de desteklemesi.
Küçük bir araç istiyorsanız, Free Download Manager'ın lite versiyonuna gidebilirsiniz.

5.. JDownloader

JDownloader, Windows 10 için en iyi indirme yöneticilerinden biridir. Eminim bunu duymuşsunuzdur.
Burada paylaşılan herhangi bir indirme yöneticisi gibi, farklı video akış hizmetlerinden medyayı çok fazla beklemeden indirebilirsiniz.
Özellikleri geliştirmek için yaklaşık 300 eklentiye sahipler. 24 × 7 yanıt desteği, herhangi bir şüpheyi de temizlemenize yardımcı olur.

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

Youtube'de Biz

Etiketler

android (29) Araçlar (51) Debugger (1) Delphi (3) Güvenlik (41) Iphone (4) İnsan Hayatı (20) İnternet (22) Knight Online (2) Kriptoloji (18) Linux (13) Manga (2) OllyDbg (1) One Piece (3) Sistem (33) SQL (2) TV (1) Windows (45)

ads