Android'de WhatsApp Aramaları Devre Dışı Bırakmak İçin En İyi Yöntemler

WhatsApp Çağrısını Devre Dışı Bırak - WhatsApp çağrısı, WhatsApp'ın harika bir özelliği ve WhastApp'ın bugüne kadarki özellikleri arasında en çok kırılan bir özellik olduğu ortaya çıktı.
WhastApp düzenli olarak özelliklerini güncelliyor ve dürüst kullanıcılarına bir işaret yapmaya çalışıyor ama sohbet özelliği arama dışında WhatsApp ile birlikte gelen en yararlı özellik.

Size söylediğim gibi, bu harika bir özellik ama WhatsApp topluluğunun büyük bir kısmı, özelliklerin alakalı olduğunu hissetmiyor, bazen çok can sıkıcı oluyor çünkü insanlar sürekli olarak bedava çünkü sizi sürekli aradılar.
İnternette önemli bir şey yaptığınız zaman en sinir bozucu olur ve rahatsızlık sizi tamamen rahatsız eder.
Çoğu insan için, konuşma zamanınız bittiğinde acil bir durumda aramak çok faydalıdır, ama artıları ve eksileriyle doludur.

Android'de WhatsApp çağrısını devre dışı bırak

Şimdi burada WhatsApp arama özelliğini hiç istemeyen ve onu kapatmak isteyen tüm insanlar için bir ara verdim.
WhatsApp arama özelliğini herhangi bir güçlük çekmeden kolayca devre dışı bırakabileceksiniz, ancak daha önce söylediğim gibi, WhatsApp çağrısının devre dışı bırakılmasını istiyorsanız kendi artıları ve eksileri vardır.
İnternette meşgul olduğunuzda huzurunuzu korumak açısından çok faydalı olabilir ve bu sayede üretken bir şey yapmanıza izin verin.
Aşağıda, WhatsApp çağrısının kalıcı olarak devre dışı bırakılması için basit adımlarla en kolay yöntemleri paylaştım.

Android'de WhatsApp Çağrısını Devre Dışı Yöntemler -

Yöntem 1 -

İlk yöntem için WA Tweaks adında bir uygulama kullanacağız WhatsApp içindeki gizli hileleri ve özellikleri görünmeyen ve etrafındaki herkesten gizlenmiş olan çok özel bir Uygulama.
Alex193a adlı iyi bilinen bir geliştirici ekibi olarak tasarlanmıştır. Android'de Whatsapp çağırmak için WA Tweaks kullanmak için adımlar atalım.
1. Akıllı telefonunuzdaki WA Tweaks Uygulamasını indirin ve yükleyin -
2. Öncelikle akıllı telefonunuzdaki Uçak modunu açın.
3. Ardından, Ayarlar > Uygulamalar > WhatsApp'a gidip WhatsApp'ı geçici olarak durdurmak için Zorla durdur'a tıklamanız gerekir.
4. Şimdi geri dönüp WA Tweaks Uygulamasını açın. Ve sonra “Ekstra” olarak adlandırılan seçeneğe tıklayın.
whatsapp çağırmak
5. Bir kez, “Ekstra” yı tıklarsanız, Ses ve Sesli Çağrıları Devre Dışı Bırak seçeneği olarak bir seçenek görürsünüz, sadece üzerine tıklayıp bu modu kapatınız.
whatsapp çağırmak
6. İşte bu, yapmanız gereken tek şey Uçak modunu açmak ve WhatsApp üzerindeki arama özelliğiniz tamamen devre dışı bırakılacak.
Bu işlemi yaptığınız gibi, sizi WhatsApp'a çağırmaya çalışan herkes sizi çağırırken bir hata alır ve gizliliğiniz ve huzurunuz artık acılamaz.

Yöntem 2 -

Bu yöntemde WhatsApp çağrısını “WhatsApp Calls'ı Devre Dışı Bırak” adlı bir App kullanarak devre dışı bırakacağız. Bu, Android'de WhatsApp çağrısını devre dışı bırakmak için en iyi oy alan Uygulama.
Bu App temel özelliği kök gerekmez , evet Android'in Köklü olmasa bile bu uygulamayı kullanabilirsiniz doğru duydum.
Önceden bu App Google Playstore'daydı, ancak WhatsApp şart ve koşullarının ihlali nedeniyle oradan kaldırıldı. Ancak endişelenmeyin, aşağıdaki bağlantıyı paylaştık.
1. Her şeyden önce, İndir ve Yükle Android akıllı telefonunuzdaki WhatsApp Call App'i devre dışı bırak -
2. Şimdi Uygulamayı açın ve “Servis” üzerine tıklayın, ardından “WhatsApp Call'ı Devre Dışı Bırak ve nihayet“ OK ”e tıklayın.
whatsapp çağırmak
3. Ardından Gelen arama ve Giden çağrı seçeneğini seçin. Ayrıca sadece Gelen aramayı seçebilir ve gelen aramaları devam ettirebilirsiniz, bu sizin seçiminize bağlıdır.whatsapp çağırmak
4. Bu işiniz bitti, gelen tüm WhatsApp aramaları otomatik olarak kesilecek.
Bu App tek dezavantajı bazen çalışmayı durdurmasıdır. Yani eğer bu size olursa, 2. yöntem için gitmenizi tavsiye ederim.

Yöntem 3 -

Bu yöntemde, WhatsApp Plus Uygulamasını WhatsApp çağrısını devre dışı bırakmak için kullanacağız Birkaç ay önce WhatsApp WhatsApp Plus kullanıcılarını engellemeye başladı ama endişelenmiyorum, burada WhatsApp Plus'ın Antiban versiyonunu yerleştirdik.
WhatsApp Plus'ın bu sürümünü kullanırsanız, hesabınız yasaklanmaz. Bu uygulamayı son 3 aydan beri kullanıyorum ve hiçbir zaman bir yasaklama sorunuyla karşılaşmadım.
1. Öncelikle, WhatsApp sohbetinizin yedeğini Ayarlar > Sohbetler > Yedekleme'den alın.
2. Android akıllı telefonunuzdaki WhatsApp Plus Antiban'ı indirin ve yükleyin.
3. Şimdi uygulamayı açın ve kendi şartlarını ve koşullarını kabul edin, ardından cep numaranızı girin.
whatsapp çağırmak
4. Şimdi, belirtilen numaradan alacağınız OTP'yi giriniz.
5. Daha sonra sohbetlerinizin yedeğini geri yükleyin ve sürecini tamamlayana kadar bekleyin.
6. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra , Uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya “  ” tıklayın .
7. Daha sonra “Diğer Seçenekler” > Diğer Modlar'a tıklayın.
whatsapp çağırmak
8. Şimdi sayfanın altına gidin ve “Sesli Çağrıları Devre Dışı Bırak” seçeneğine tıklayın.
whatsapp çağırmak
9. Bu kadar! WhatsApp çağrılarını başarıyla devre dışı bıraktınız.
Bu nedenle, WhatsApp çağrılarını devre dışı bırakmak için 2 yöntem gösterdim. Her iki yöntem de tamamen çalışıyor ve Root erişimine gerek yok. Aşağıda belirli bir kişi için WhatsApp çağrısını devre dışı bırakmak için adımları paylaştım.

Belirli bir irtibat için WhatsApp çağrısını devre dışı bırak -

Bu özellik, WhatsApp bağlantınızdaki bir kişi aynı anda arayarak sizi rahatsız ediyorsa en yararlıdır. Özelliği tamamen devre dışı bırakmak yerine, yalnızca belirli bir kişi için kullanabilirsiniz. İşte adımlar.
1. WhatsApp Plus Antiban'ı açın ve engellemek istediğiniz kişiyi seçin.
2. Ardından ismine tıklayarak profiline gidin.
3. Şimdi “Özel Bildirim” e tıklayın ve “Özel Bildirimi Kullan” seçeneğini etkinleştirin.
4. Daha sonra, “Çağrı Bildirimleri” bölümünün altında “Sesli Aramayı Devre Dışı Bırak” seçeneğine tıklayın.
5. Yaşasın! Şimdi bu kişiden herhangi bir çağrı almayacaksınız.
Tüm bunları açıkladıktan sonra, WhatsApp arama özelliğiyle ilgili bir sorunum yok. Bu yazıyı yayınlamanın sebebi, sadece yararlı bulmayanlara yardımcı olmaktır.
Makale, ilgili özelliği bulamayan ve onu WhatsApp hesabından kaldırmak isteyen kişilere odaklanmıştır.
Ancak, inanıyorum ki bu özellik, WhatsApp'ın pazar payını çalmaya çalışan diğer sosyal medya devleriyle rekabet edebilmek için çok iyi bir şey olduğunu düşünüyorum.
Share:

Popular Posts

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

En Çok Okunan Yayınlar

Recent Posts