Hakkımızda

Biz Kim miyiz?
       Merhaba ,
Biz 4 kişilik bir ekibiz.Ekipten çok samimi dostlarız.Adana'da yaşıyoruz iş hayatımız sebebiyle çoğunlukla şehir dışında veya yurt dışında oluyoruz .

      Aramızda işinde gerçekten takdiri hakeden insanlar var.Ben bunlardan biri değilim.Hayatımıza olumsuz yansımaması için isimleri paylaşmayacağım.
   
      *.Grafiker ve Oyuncu
     Arkadaşımız Photoshop , AutoCad , AfterAffect gibi grafik programlarına hakim.Ayrıca oyun delisi bir arkadaşımız Online oyunlar peşinde gezer ve Kendi egosunu tatmin etmek için bu oyunların serverini herkesi toplar , ara ara ise tek başına oynar.

      * Güzellik Uzmanı
     Bayan arkadaşımız,Daha çok ağacı sev yeşili koru kişiliğine sahiptir.Kendisi işine hakim ve bazı bazı zamanlarda (herkese değil) yaşam koçluğu yapar.İkna kabiliyeti yüksek bunu dedim diye kötüye çekmeyin.Gerçekten insanı hayata ve sahip olduğu herşeye bağlayabiliyor.

      * Tarihçi
     Profesör yolunda ilerleyen , tarihi tarih bilenle konuşmayı seven, iyi veya kötü eleştirmesini bilen açık görüşlü ve herşeye kanıt isteyen bir arkadaşımız.Daha çok antik yapı ve antik tarihlerle uğraşan mu ve atlantise inanan birisidir.Ayrıca dini yaşamaya çalışan birisi .

     * Bilgisayar ve Yazılım
    Daha çok masaüstü yazılımla uğraşan kişiliği asosyal görünüp ama öyle değildir.Android över IOS 'u yerin dibine sokar :) . Yanı sıra bilgisayar donanımla ilgilenip bunun hakkında araştırmalar ve deneyler yapar .


Neden Blog Açma Gereği Duyduk?

    İnternet herkesin herşeyi yazdığı özgür bir platform.Aslında güzel gibi görünse de bunun dezavantajlarıda vardır.İlk sebebimiz , gerçekten doğruları bizim parmaklarımızdan ve yaşadıklarımızı dökülenleri aktarmak istiyoruz.
    Çoğu internet sitelerini gezip gerçekten kendilerinin uygulamadığı ama bir çok yazıya rastladım.Bunu aşmak diğer sebeblerden biri.
     Başka bir sebeb ise kendimizi anlatığımız ve yaptıklarımız araştırdıklarımızın bir kaydı olacak.Arşiv gibi kullanacağız yani birazda kendi yararımız için yaptık bunu.
    Dedim ya biz çok samimi arkadaşlarız diye ayrı ayrı blog açmak istemedik .Nerden çıktı derseniz bu blog açma fikri diye ilk olarak arkadaşlarıma ben sundum.Onlarda kabul etti.Paylaşmayı sevdiğimizden hemen kabul ettiler ve arşiv gibi kullanacaklarından bol bol yazacaklarından eminim.

Adını Neden KesirliSayi Koyduk?

     Google'nin çalışma mantığı şu ;
Arama sıralamasına girmek için baya bir tıklanmanız olması lazımdır.Eğer ben eşsiz bir kelime kullansaydım fazla uzun sürmezdi sıralamaya girmem.Ama öyle olmasını istemedim.Kesirlisayi aslında fazla kullanmadığımız ama bol bol terimleri geçtiğinden ortalama bir kelime olduğunu düşündüm.
      Eğer işimizde gerçekten iyi olur isek üst sıralara çıkabiliriz. Yani bu bizim hedefimiz ve işimizi nasıl yaptıgımıza dair fikrimiz olacaktır.

     Misyonumuz
   Yazılarımızla insanlara birşeyler katmak. Bilinçli insanlar olmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sadece dijital dünya diyip geçmeyin. Şuan normal hayatınızdan çok dijital hayatınız daha ön planda olacaktır. Yazılarımızı okuyunca bu dediğimizi daha çok anlayacaksınız.

Popular Posts

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

Youtube'de Biz

Etiketler

android (29) Araçlar (51) Debugger (1) Delphi (3) Güvenlik (41) Iphone (4) İnsan Hayatı (20) İnternet (22) Knight Online (2) Kriptoloji (18) Linux (13) Manga (2) OllyDbg (1) One Piece (3) Sistem (33) SQL (2) TV (1) Windows (45)

ads