30 Nis 2018

Telefon Doğrulama olmadan WhatsApp Hesabı Nasıl Oluşturulur

WhatsApp Messenger, dünyadaki insanlarla iletişim kurmaya yardımcı olan bir platformdur. Böylece, hızlı, erişilebilir ve mesajlaşma süreci çok yararlı ve Android, Windows ve iPhone cihazlarını destekler. Popüler habercinin dünya çapında 500 milyondan fazla takipçisi var. Hesap, kullanıcının numarası kaydedildikten sonra ilk adımda kayıt olmak için kullanıcının numarasını gerektirir. Birbirinizle iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Orada da bir grup oluşturabilir ve gruba birçok üye ekleyebilir ve grup arkadaşlarınız arasındaki sohbete başlayabilirsiniz.
Çoğu tek bir telefonda birkaç WhatsApp hesabı kullanmak isterdik. Bununla birlikte, tek bir telefonda aynı numaraya sahip iki WhatsApp hesabını doğrulamak genellikle imkansızdır.
Bir akıllı telefon üzerinde klan hesaplarının çakışmasını açmanın bir yolu var. Bunu yapmak için, SIM doğrulama olmadan bir WhatsApp hesabı oluşturmanız gerekir.


WhatsApp'ı numara doğrulaması olmadan kullanmak için, kullanıcının bazı sahte uygulamalar yüklemesi gerekir ve WhatsApp messenger'ı bir cep telefonu numarası olmadan kurmak için aşağıdaki yöntemleri uygularken aşırı derecede proaktif olması gerekir.

Yöntem 1: Textnow uygulaması ile sayı olmadan WhatsApp kullanın.

# 1: İndir Textnow App size bir Textnow numarası alacak, bundan sonra Android, iPhone veya Windows telefonu. Bu numara, SIM doğrulama olmadan WhatsApp'ı kurmak için kullanılabilir.
# 2: WhatsApp hesabını kurarken doğrulama için Textnow numarasını girin.
# 3: WhatsApp numarasını doğrulamamak için 5 dakika bekleyin, ancak başarısız olun. Doğrulama başarısız olduktan sonra, 'Beni Ara' seçeneğini tıklayarak bir arama isteğinde bulunun.
# 4: Kullanıcı, Textnow numarası için bir çağrı alacak, aramanız sırasında size verilecek olan etkileşimli sesli yanıt Whatsapp doğrulama kodunu girecektir.
Bu, Android, iOS ve Windows mobil kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Yöntem 2: iPhone'da Fake-a-Message Uygulaması ile Sayı Olmadan WhatsApp Kullanın

# 1: SIM doğrulama ile WhatsApp kullanmak için iPhone'unuzdaki Sahte-mesaj Uygulaması adlı sahte bir mesajlaşma cihazını indirin ve yükleyin
# 2: Bu uygulamayı kullanarak, e-posta adresinizi numaranızdan +447900347295'e bildiren bir SMS göndererek yanlış WhatsApp doğrulama
# 3: Kullanıcı, WhatsApp'ı numara doğrulaması olmadan kurmak için bir doğrulama kodu alacaksa, WhatsApp'a kaydolmak için kodu kullanın.

Yöntem 3: Android'de parodi metin uygulaması ile sayı olmadan WhatsApp kullanın.

# 1: SIM onaylama ile WhatsApp kullanmak için Android telefonunuzda Spoof Metin App indirin ve yükleyin
# 2: Bu uygulamayı kullanarak, e-posta adresinizi numaranızdan +447900347295'e bildiren bir SMS göndererek yanlış WhatsApp doğrulama gelecek
# 3: Kullanıcı, WhatsApp'ı numara doğrulaması olmadan kurmak için bir doğrulama kodu alacak, WhatsApp'a kaydolmak için kodu kullanacaktır

Yöntem 4: Cep Numarası Olmadan WhatsApp Kullanın

# 1: Mobil numara değilse, WhatsApp’i kullanmak için sabit hat numaranızı doğrulayabilirsiniz.
# 2: Bu yöntemle bir kullanıcı, WhatsApp'ı SIM olmadan WhatsApp'ı etkinleştirmek istediğinde, sabit hat numarasını girerek sabit hat numaralarını kullanarak kendi WhatsApp hesabını doğrular.
# 3: Numarayı girdikten sonra, WhatsApp bir SMS ile numarayı doğrulamak, SMS seçeneğini görmezden gelmek ve 'Beni Ara' düğmesine tıklayarak bir arama yapmak isteyecektir.
# 4: Kullanıcı, sağlanan sabit telefon numarasını arayacak ve doğrulama kodunu bilecek, girecek ve WhatsApp'ta arkadaşlarınızla sohbet etmekten keyif alacak.

Bunları Geri Döndermek İçin.

# 1: Akıllı telefonunuzun WhatsApp hesabını silin veya kaldırın
# 2: WhatsApp APK'nın son sürümünü indirin
# 3: Güncellenmiş Whatsapp sürümünü yükleyin ve 'Kabul Et ve Devam Et' seçeneğine dokunmadan önce, kullanıcının telefonunu Uçak Modunda hızlı bir şekilde açması gerekir
# 4: Cihazınızı Uçak moduna geçirdikten sonra, WhatsApp'ı SMS veya kişisel e-posta adresiyle etkinleştirmeniz istenecektir.
# 5: WhatsApp'ı telefon numarası doğrulaması olmadan yüklemek için bir doğrulama Gönder ve İptal et seçeneğine tıklayın

Hiç yorum yok:
Yaz yorum

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

Youtube'de Biz

Etiketler

android (29) Araçlar (51) Debugger (1) Delphi (3) Güvenlik (41) Iphone (4) İnsan Hayatı (20) İnternet (22) Knight Online (2) Kriptoloji (18) Linux (13) Manga (2) OllyDbg (1) One Piece (3) Sistem (33) SQL (2) TV (1) Windows (45)

ads