6 May 2018

Hızlı Anketleri Yanıtlayarak 'Google'dan Ücretsiz Para Kazanma

Google’ın nasıl para kazandığı biliyor musunuz? Google, İnternet ile ilgili hizmetler ve ürünler sunmaktadır. Ancak, İnternet faaliyetlerimizi analiz ederek ve reklamlar, bulut bilişim, yazılım, donanım vb. Göstererek her birimizden para kazanıyoruz. Ancak çoğumuz, Google’dan da para kazanabileceğimizi bilmiyoruz ve bu çok kolay. Google'daki tabloları açın ve bunun yerine telefonunuzu kullanmanız için size ödeme yapması için Alfabe şirketini edinin.

Hızlı Anketleri Yanıtlayarak Google'dan Para Kazanın

Google Play Kredisi şeklinde fazladan para kazanmak istiyorsanız, Google birkaç ara sorulan soruları yanıtlamak için size bazı teklifler verecektir. Google’dan bir şeyler alabilmeniz güzel ve bunu Android için Google Opinion Rewards uygulamasıyla yapabilirsiniz. Bu uygulama basit ve hızlı anketlere cevap vermenizi isteyecektir (en fazla 5 soru ve kişisel bilgilerinizi vermemelisiniz). Ardından, Google kredileri ile ödüllendirileceksiniz.
Artık Google Play Store'dan uygulama, müzik, film ve oyun satın alabilirsiniz. İspanya ve Almanya'daki insanlar da kitap ve dergiler satın alabilirler. Sorular, “Hangi logo en iyisi?” Ve “Hangi promosyon en ilgi çekici?” Ile “Ne zaman seyahat etmeyi planlıyorsunuz?” Şeklinde olabilir.

Google Görüş Ödülleri Uygulaması:

Uygulama ilk çalıştığında, genel bilginizi test etmek ve uygulamanın iyi çalıştığından emin olmak için tasarlanmış birkaç soru sorulur. Hepsine cevap vermek sadece bir dakika alır ve sonra anketlere cevap vermeye hazırsınız. Bu anketler, kamuoyu anketlerinden otel ve ürün incelemelerine, konum bazlı satıcı memnuniyeti anketlerine kadar her şeyi içerir ve bunların hepsi Google Surveys kullanıcılarından gelir.
Akılda tutmanız gereken bir şey, anketlerin bir süre sonra sona ermesidir. Telefonunuzdaki bu uygulama, çoğu zaman hiçbir şey yapmaz, ancak her şimdi ve sonra bir anketin tamamlanmasını istediğiniz bir anket olduğunu gösterir. Belli bir zaman diliminde, yani sonraki 24 saat içinde yapılmalıdır. Telefonunuzu günde bir kez kontrol ettiğiniz sürece, anketleri kaçırmayacaksınız.
Ayrıca bir anket oluşturabilir ve ardından ulaşmak istediğiniz Google Opinion Rewards kullanıcılarını hedeflemek için özel kitle panelleri oluşturabilirsiniz. Aldığınız ödüller faturalarınızı veya herhangi birşeyi ödemez, ancak her anket on sentten bir dolara ödül kazanır. Çok az görünse de, birkaç oyun satın almak ve Google Play Store'dan ücretsiz film kiralama almak için yardımcı olabilir. Google Play kredisi, Pokeball veya çizgi roman satın alabileceğiniz uygulama içi satın alımlarda bile çalışır.

App Nasıl Kullanılır:

Bildirimi aldığınızda, üzerine dokunun. Çoğu anket, bu spesifik verinin nasıl kullanıldığıyla ilgili bir açıklama ile başlar. “Tamam, anladım” a dokunun. Ardından bir dizi soru görürsünüz ve bu soru bir anketten diğerine farklılık gösterir. Tüm sorularınızı yanıtlamayı bitirdiğinizde, ödül olarak ne kadar kredi aldığınızı göreceksiniz.
Google'ın uygulama için ürün yöneticisine göre, daha fazla anket almanın en iyi yolu dürüstçe cevap vermek ve anketlere hızlı bir şekilde cevap vermek. Bir anketi kaçırmadığınızdan emin olmak istiyorsanız, bir bildirim sesini etkinleştirebilirsiniz. Bildirimleri açmak için Ayarlar'a gidin ve “Bildirim sesleri” ni etkinleştirin.
Verilerinizi olabildiğince gizli tutmak istiyorsanız, bu uygulama tam size göre değil. Google, bu verileri sizin için alışkanlıklarınızı analiz etmek amacıyla kullanmaktadır. Bu, üçüncü taraf pazarlama şirketlerinin üstünü alışveriş alışkanlıklarınızı analiz etmek için kullanmaktadır. Bununla rahat olduğu sürece, bedava paranın tadını çıkar. Bu arada, verilerinizin nasıl kullanılacağını öğrenmek isterseniz, burada kullanılan konuyla ilgili Google'ın SSS bölümünü okuyabilirsiniz.
Bu, hızlı anketleri yanıtlayarak Google'dan para kazanmak üzere. Yukarıdaki yöntem veya uygulama ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Öne Çıkan Yayın

Eski telefonunuzu, her yerden izleyebileceğiniz bir ev güvenlik kamerasına nasıl dönüştürebilirsiniz

Yakın zamanda telefonları yükselttiyseniz ve eski cihazınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, bunu bir güvenlik kamerasına dönüştürmeyi d...

Youtube'de Biz

Etiketler

android (29) Araçlar (51) Debugger (1) Delphi (3) Güvenlik (41) Iphone (4) İnsan Hayatı (20) İnternet (22) Knight Online (2) Kriptoloji (18) Linux (13) Manga (2) OllyDbg (1) One Piece (3) Sistem (33) SQL (2) TV (1) Windows (45)

ads